2737
2734
عنوان

دیگه موندم چیکار کنم بخدا..شماها بودین چیکار میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 34 پست
من شهرستانم اینجا کار دفتری ک کمه...کار تو کارخونه ها هم ک باید برم تو خط تولید پیش زنای سن بالا و ب ...

آدم باید از یجایی شروع کنه تا ب بالاها برسه یدفعه ای ک نمیتونی بری بالا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم لیسانس گرفتم کار براش نیست تو شهرمون فوقشم دوس ندارم ادامه بدم چون میدونم همین اشه و همین کاسه راه دورم بنا ب دلایلی نمیتونم برم اصلا نمیدونم چیکار کنم 

ی صلوات برای سلامتی امام زمان میفرستی لطفا؟

با واقعیت ها زندگی کن.منم مثل تو بودم اما فهمیدم اشتباه کردم.و الان دنبال جبرانم.

ما الان در شرایطی نیستیم که به علایقمون بپردازیم.باید بریم دنبال یه لقمه نون که زنده بمونیم.

بچسب به همون رشته ات.یا دنبال وکالت باش یا سردفتری یا استخدام دولتی.ادامه تحصیل هم نده.فقط به آزمونشون فکر کن.بعدشم بیکار نمون هر کدومشو که انتخاب کردی برو تو همون زمینه کار کن.رایگان که هیچ حتی یه پولم خواستن بده ولی کار یاد بگیر.مثلا اگه می خوای بری سراغ وکالت برو پیش یه وکیل خوب کار کن.کنارشم به آزمون وکالت بپرداز.

این خانم هایی هم که میگن برو کلاس فلان و بهمان وقتتو پر کن، مگه شما کار و زندگی نداری؟ مگه آینده واست مهم نیست؟

2738
کاریابیا دیگه زنگ نمیزنن باید کانالشون عضو شی هرروز فرصتای شغلی رو میزارن اونجا..یا مرتب خودت تماس ...

تو کانال تلگرامشم عضوم ولی کار بیشتر برای اقایون میفرسته

برو دنبال کار غیرمرتبط حتما نباید حسابدار بشی با یه دوره دماهه برو دنبال کار ابرومند هرچند عير مرتبط و بدون کار پیدا کردن طول میکشه چندین و چند ماه باشگاه برو مثبت فکر کن  چندتا  کاریابی دیگه ام  ثبت نام کن و صبر کن 

2706