2703
2553
فقط موقع زایمان و قبلش اصلا داد نکش شروع کن نفس عمیق بکش دردات کم میشن بیشترم سر پا باش راحت تری من ...

خوش بحالت من یکم کولی ام تحمل درد زیاد ندارم فک کنم فقط شوهرمو فحش بدم دلم خنک شه اونجا😣😃

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤
اونجا بودن ک دهانه رحمشون سه سانتم باز شده بود ولی اصلا درد نداشتن.فقط اگه خواستی برو معاینت کنن

باز نشده دیروز معاینه لگنی رفتم گفت لگنت خوبع ولی بچه هنوز نیومده تو لگن😭

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پس فقط راه برو از پله ها آروم بالا پایین برو 

لباس با دست بشور با لگن باز .تودحموم ورزش کن زیر دوش

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2456
پیاده روی میکنم ولی زعفرون یکی میگه بخور یکی میگه نخور🤔

زعفرون نخور خدانکرده شاید بچت زردی بگیره

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
باز نشده دیروز معاینه لگنی رفتم گفت لگنت خوبع ولی بچه هنوز نیومده تو لگن😭

ببین منم تا دوروز مانده  ب زایمان هیچ علایمی نداشتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/1931590/کیا-هفته-های-اخربارداری-هیچ-علایمی-نداشتن-میشه-بیایین

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2714

اگه یهو بی خبر درد بیاد سراغمون. چجوری شیو کنیم؟ اصلا شکم بزرگ بشه میشه شیو کرد؟ 

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
2706