2726

بچه ها کیا طبیعی زایمان کردن؟ چیکار کردین قبلش؟ من سی و هشت هفته رفتم ولی هیچ دردی ندارم حتی کاذب بچه هنوز نرفته تو لگنم چیکار کنم چی بخورم چه ورزشی بکنم همش میترسم دردم شروع نشه اصلا😢😢😢😢

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤

فقط پیاده روی زیاد بکن. دوش آبگرم بگیر. روغن گرچک بگیر دمنوش زعفرون بخور راه برو فقط 

🎀اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🎀 خدایا هیچی فقط دوتا سقط داشتم.... راضیم به رضای خودت خدای مهربونم توکل به خودت (مرداد98) 🎀2 سال از نوشته سبز رنگم میگذره خدای مهربونم خدای بزرگ کاش اونموقع ها که گله میکردم از رحمتت و عظمتت ناامید نمی‌شدم ولی شکرت که سریع به خودم اومدم و همیشه شکرگذار حکمتت بودم و تمام تلاشمو کردم  همه راه هارو رفتم و دیگه باقی کارو سپردم بخودت فقط خودت گفتم خدایا من همه کار کردم دیگه خودت هرچی صلاح میدونی همون بشه هرچیییی خودت میخوای خدای خوبم من دیگه همه جوره تلاش کردم حالا منتظرم ببینم تو چی میگی... میدونی تو بهم چی گفتی؟ گفتی بنده من حالا که سپردی بهم خوشحالت میکنم.... آره خدای مهربون خوشحالم کردی نتیجه زحمات و تلاشم و همه حسرت های تو دلمو و همه همه همه رو دادی بهم آخه من گفته بودم هرچی خودت بخوای تو هم واسم خوبشو خواستی میدونستم خدای من بهترین صلاح رو برام میخواد. ثابت شد دیگه از این ببعد میگم خدایا تو برای زندگیم هرچی صلاح هس بخواه هرچی خیر و صلاحه برام بخواه خدای خوبم راضیم به خواسته خودت که بهترین ها رو برای بنده هات میخوای.(فروردین 1400) درنهایت بازم تا آخر عمر توکل بخودت و امید به خودت... خدایا شکرت دوستت داریم.... 

هنوز زوده بابا

بعضیا اصلا درد ندارن تا اوقتی ک کیسه آبشون ماره بشه بعدش درداشون شروع میشه ولی بعضیا مثل من یک یا دوهفته قبلش درداشون شروع میشه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط پیاده روی زیاد بکن. دوش آبگرم بگیر. روغن گرچک بگیر دمنوش زعفرون بخور راه برو فقط 

پیاده روی میکنم ولی زعفرون یکی میگه بخور یکی میگه نخور🤔

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤
2728
هنوز زوده بابا بعضیا اصلا درد ندارن تا اوقتی ک کیسه آبشون ماره بشه بعدش درداشون شروع میشه ولی بعضیا ...

اگه شروع نشه باید چیکار کنم پس😭😭😭😭

زعفران نخور ریسکه من تو زایشگاه هم بهم گفتن بخور نخوردم.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

یه هفته مونده به زایمان بخور 

دوستم یه هفته مونده داره انجام میده همه رو 

🎀اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🎀 خدایا هیچی فقط دوتا سقط داشتم.... راضیم به رضای خودت خدای مهربونم توکل به خودت (مرداد98) 🎀2 سال از نوشته سبز رنگم میگذره خدای مهربونم خدای بزرگ کاش اونموقع ها که گله میکردم از رحمتت و عظمتت ناامید نمی‌شدم ولی شکرت که سریع به خودم اومدم و همیشه شکرگذار حکمتت بودم و تمام تلاشمو کردم  همه راه هارو رفتم و دیگه باقی کارو سپردم بخودت فقط خودت گفتم خدایا من همه کار کردم دیگه خودت هرچی صلاح میدونی همون بشه هرچیییی خودت میخوای خدای خوبم من دیگه همه جوره تلاش کردم حالا منتظرم ببینم تو چی میگی... میدونی تو بهم چی گفتی؟ گفتی بنده من حالا که سپردی بهم خوشحالت میکنم.... آره خدای مهربون خوشحالم کردی نتیجه زحمات و تلاشم و همه حسرت های تو دلمو و همه همه همه رو دادی بهم آخه من گفته بودم هرچی خودت بخوای تو هم واسم خوبشو خواستی میدونستم خدای من بهترین صلاح رو برام میخواد. ثابت شد دیگه از این ببعد میگم خدایا تو برای زندگیم هرچی صلاح هس بخواه هرچی خیر و صلاحه برام بخواه خدای خوبم راضیم به خواسته خودت که بهترین ها رو برای بنده هات میخوای.(فروردین 1400) درنهایت بازم تا آخر عمر توکل بخودت و امید به خودت... خدایا شکرت دوستت داریم.... 
اگه شروع نشه باید چیکار کنم پس😭😭😭😭

هیچی صبر کن تا کیسه آبت پاره شه یا ب وقتش برو زایشگاه.من ک کیسه آبم پاره نشد بچه داشت با کیسه آب ب دنیا میومد 😁

زعفران نخور ریسکه من تو زایشگاه هم بهم گفتن بخور نخوردم.

اصلا هیچ انقباضی ندارم با اینکه کل روز و کار میکنم بلکه تحرک داشته باشم 🙁

هیچی صبر کن تا کیسه آبت پاره شه یا ب وقتش برو زایشگاه.من ک کیسه آبم پاره نشد بچه داشت با کیسه آب ب د ...

بدون درد بستری میکنن چهل هفته؟ 

فقط موقع زایمان و قبلش اصلا داد نکش شروع کن نفس عمیق بکش دردات کم میشن بیشترم سر پا باش راحت تری

من اصلا صدام در نمیومد 😅

بدون درد بستری میکنن چهل هفته؟ 

آره دیگه 

یه هفته مونده به زایمان بخور  دوستم یه هفته مونده داره انجام میده همه رو

روغن کرچک و باید امتحان کنم توکل به خدا 

آره دیگه 

اخه بعضی ها چهل و دو هفته میزان اونا چی پس🤔

اصلا هیچ انقباضی ندارم با اینکه کل روز و کار میکنم بلکه تحرک داشته باشم 🙁

اونجا بودن ک دهانه رحمشون سه سانتم باز شده بود ولی اصلا درد نداشتن.فقط اگه خواستی برو معاینت کنن

2706