2410
2553
عنوان

خیلی میرقصم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 912 بازدید | 54 پست

خوشبحالت..من تو مجلسام بلند نمیشم! نه که نخوام! چون بلد نیستم روم نمیشه! یعنی رومم بشه پاشم شلنگ و تخته بندازم!!!!!؟خلاصه که عروسیمم هست هیچی بلد نیستم

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خوشبحالت..من تو مجلسام بلند نمیشم! نه که نخوام! چون بلد نیستم روم نمیشه! یعنی رومم بشه پاشم شلنگ و ت ...

برا عروسیت ی کلاس چاهار ساعته برو   با یه اهنگ برقص  

😐قد ۱۶۰): وزن ۵۰/:   هدف ۵۴:/  😊
مثلا چیش مشکوکه😐 دوستمو پیدا کردم 😒

ناراحت نشو عزیزم.آخه امروز جو سایت خیلی بد شده.شما هم همین الان عضو شدی به خاطر همین میگم

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)
2714

منم تاقبل بچه زیاد میرقصدم اماازموقع حاملگیم تایکسالگی بچم حدود دوماه دیگه نرقصیدم ینی نه وقتشو داشتم نه حسش.الان چندماهه شروع کردم ب رقصیدن دخترم چنان قری میده و بشکنی میزنه ابرونزاشته برام میره هرجا میگه نای نای و قرش میده😂همه میگن مادردختریکسره تو خونه درحال رقصین😂ولی تو روحیم خیلی اثرگذاشته.دخترم ۱۷ماهشه الان

میشه با دلهای پاکتون یک صلوات برای مادرم بفرستین؟🌹یکسال از آسمانی شدنش میگذره😔