2726
عنوان

همسایه پرو+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 2234 بازدید | 30 پست

خب من نمیتونم بهش بگم لباس زیر ننداز رو بند وقتی مهمون میاد خونمون خجالت میکشم .....

یا در ساختمون رو اروم تر ببندید

چند بار ازم پرسیده صدامون میاد گفتم اره ماشالا صداتون بلنده عادی هم که صبحت میکنید صدا میاد

گفتم که حالیش بشه وقتی دعوا میکنن انگار وسط خونه ما هستن 

ولی اصلا به خودش نگرفت

خیلی واسم غیر قابل تحمل که با داداش جاریم یه جا باشم  دخترخاله شوهرم تو کوچمونه اصلا واسم عذاب ...

جاریم خودش هم هست😐

خیلی بده جاریم میره پشت سرم تو فامیل شوهر حرف میزنه

ی بار گفته بود که با شلوارک رفته تو کوچه😂😂😂گفته بود عذاش همش میسوزه و ....😂😂😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مشکلم اینه که نمیتونم بگم

مث خودش بگو شرمنده فلانی جان دیروز خاب بودم با سروصدای شما بیدار شدم تپش قلب گرفتم میشه یکم یواشتر حرف بزنین صداتون تا پایین میاد 

اخرشم بگین شرمندها😂😂😂😂

2728
جاریم خودش هم هست😐 خیلی بده جاریم میره پشت سرم تو فامیل شوهر حرف میزنه ی بار گفته بود که با شلوار ...

وا چرا با اینا یه جا نشستی 

خونه تو بفروش برو جا دیگه 

اگه مستاجری بلند شو 

ولله من میخواستم به خاطر دخترخاله اش بفروشم خونمونو 

ولی چون خونمه ما ساختش قدیمیه ارزونه 

و قینت خونه ها کشید بالا دیگه نمیتونیم بفروشیم

بگو با در کشتی میگیرید؟مثله خودش بگو سلام عزیزم ببخشیدا میشه در خونتوناارومتر ببندید امواج صوتی با سرو صداتون ایجاد نکنید.شرمنده وا

واسه سلامتی بچم لطفا یه صلوات بفرستید ....اللهم عجل لولیک الفرج
وا چرا با اینا یه جا نشستی  خونه تو بفروش برو جا دیگه  اگه مستاجری بلند شو  ولله م ...

مستاجرم

خونه هم داغونه 

هر چی به شوهرم میگم قبول نمیکنه

میگه اینا فامیلن واسه وقتی من نیستم کم زیادی پیش بیاد خوبه

میگم اخه ما دوساله اینجاییم چه اتفاقی افتاده که بدردمون خوردن ....

شر داشته که خیر نداشته 

خواهر شوهرام مثلا وقتی با من تیریپ بر میدارن میان خونه جاریم خونه ما نمیان که حالا مثلا خبریه 

اگه میتونین خونه تونو بفروشین جداشین نتونستینم مشکل تونو با روی خوش و زبون نرم بگین با عزیزم عزیزم...تعارف نداشته باشین شما خجالتی هستین اون چیکار کنه بگو صداتون زیاده بگو لباس زیرتونو جلو دید خشک نکنین حداقل زود بردارین زشته مهمونامون اونروز کلی حرف بارم کردن و...

بگو با در کشتی میگیرید؟مثله خودش بگو سلام عزیزم ببخشیدا میشه در خونتوناارومتر ببندید امواج صوتی با س ...

😂😂😂

همیشه هم قراره برن از این خونه ولی نمیرن 

الان گفتن خرداد میخوان برن

ای خدا کاشکی برن...

هر روز دعا میکنم شرشون کم شه 

چون شوهرم قبول نمیکنه ما از اینجا بریم

2706