2703
2553
عنوان

همسایه پرو+اسکرین

2220 بازدید | 30 پست

کلا ما از دست این همسایه آرامش نداریم

هر روز بحث و دعوا دارن ،بعضی وقتا هم کتک کاری و فحش و ظرف شکوندن

تا حالا چندین بار آب باز گذاشتن یادشون رفته ببندن ،آب ساختمون تموم شده ...

دوبار شلنگ آب گذاشتن دم راه پله ی ما آب اومده داخل خونه بار اول که اصلا رو خودشون نیوردن بار دوم هم زنه اومد گفت بزار موکت رو بشورم گفتم نمیخواد،عیبی نداره

وقتی رفت صدا شوهرش رو شنیدم که گفت چی گفت؟گفت بدبخت گفته عیبی نداره و خندید 

این کار منو نزاشت پای احترام گذاشت پای بیچارگی

میتونست بگه بنده خدا گفت عیبی نداره .

خدا میدونه تا حالا من چند بار با سر و صدای اینا یا صدای بستن در اینا از خواب بیدار شدم  ..

ولی چون برادر جاریمه و فامیل بحساب میان کلام هم نکردیم تا حالا...

حیاط ما و ایشون مشترکه 

حجابش هم که اصلا رعایت نمیکنه که وقتی تو حیاط که اون به من ربطی نداره ...

من ی بار آشغال های حیاط رو جمع کردم ریختم تو پلاستیک زباله پلاستیکه تو حیاط بود 

صد تا پیغام پسغام داده بود به جاریم ...

بازم چیزی نگفتم 

الان من ی شلنگ گرفتم واسه مه پاشی گلام اون شلنگی باهاش آب میدیم به درختا رو در آوردم اینو زدم سر شیر 

که راحت میشه جا به جاش کنی ....

حالا خانوم بهم پیام داده...

نمیگم حق با منه بنده خدا شاید فکر کرده اگه درش بیاره خراب میشه...

از این جا حرصم میگیره که تق به توقی میخوره خیلی پرو میاد میگه 

اونوقت اونا اینهمه آزار و اذیت میکنن منو شوهرم کلام نکردیم بخاطر احترامی که نسبت بهشون داشتیم

الان بهم بگید چطوری محترمانه جوابش رو بدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یه ok فقط در جوابش بده.نه سلام کن نه احوالپرسی

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)
2714
یه ok فقط در جوابش بده.نه سلام کن نه احوالپرسی

در ضمن لحنشون بد نبوده عزیزم.شاید روش حساس شدی

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)
حرف بدی نزده که بنده خدا....شما وقتایی که اذیت میکنن خیلی محترمانه مثل خودشون تذکر بدید

نه عزیزم منکه نگفتم بد گفته ،از خودم حرصم میگیره که زیادی احترام گذاشتم هر کاری کردن من کلام نکردم

2706