1147
1226
عنوان

چجوری تاپیکی که زدیم رو حذف کنیم؟

100 بازدید | 12 پست

؟ 

آرزو میکنم کسیکه خیلی راحت بازیم داد عذابم داد ذره ذره لهم کرد نابودم کرد داغونم کرد، زندگیش نابود وداغون شه آمین    

تا ی مدت کوتاه تایم حذف داره اگر حذف نشد لیکشو بده تاپیک رفع مشکلات کاربری نی نی یار

میری زیر بارون...دهنتو مثه کروکودیل باز میکنی یه چیکه آب بره تو دهنت ولی نمیره😐    حالا داری با یکی صحبت میکنی، یه تف کوچولو از تو دهنش میاد بیرون، صااااف میره تو لوزالمعدت😑😑
تا ی مدت کوتاه تایم حذف داره اگر حذف نشد لیکشو بده تاپیک رفع مشکلات کاربری نی نی یار

یعنی تاپیک های قبلی رو نمیشه حذف کرد؟

آرزو میکنم کسیکه خیلی راحت بازیم داد عذابم داد ذره ذره لهم کرد نابودم کرد داغونم کرد، زندگیش نابود وداغون شه آمین    
یعنی تاپیک های قبلی رو نمیشه حذف کرد؟

تاپیکای قبلیو لینک بده تو تاپیک رفع مشکلات 

روزی یکی

میری زیر بارون...دهنتو مثه کروکودیل باز میکنی یه چیکه آب بره تو دهنت ولی نمیره😐    حالا داری با یکی صحبت میکنی، یه تف کوچولو از تو دهنش میاد بیرون، صااااف میره تو لوزالمعدت😑😑

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156
یه سوال.چه طور میشه تاپیکوبروزکرد

پایینش نوشته بروز رسانی اونو بزن

منظورم اینه که چطور میشه تاپیکم بره جزو به روز شده ها

نمیدونم، فک میکنم هر تاپیکی پیام جدید داشته باشه میره اونجا

لطفا اگه تاپیکی دیدی که قفل نبود از نی نی یارا به منم بگو استارتر من تو هرتاپیک رفع مشکلات کاربری م ...

میشه نی نی یار رو بیاریم اینجا؟

1221
لطفا اگه تاپیکی دیدی که قفل نبود از نی نی یارا به منم بگو استارتر من تو هرتاپیک رفع مشکلات کاربری م ...

عزیزم الان تاپیک نی نی یار 5 بازه. زود برو