2726

دیروز عروسیه پسرخالم بود.مادرشوهرمم که فهمید عروسیه بهم گفت فلان لباسو بپوش برو من از بچت نگهداری میکنم

.تا این که فهمیدم اصلا منو دعوت نکردن عروسی.یعنی همه فامیل به غیر از من..این در حالیه که هیچ کدورتی بینمون نیست

..اولش فک کردم شاید کارشون زیاد بوده یادشون رفته زنگ زدم به خالم تبریک گفتم ولی دیدم نه اصلا نگفت که دعوتم.

خلاصه روزه عروسیشون همه رفتن عروسی.و من تو خونه

مادرشوهرمم همش تیکه بارم میکرد.منم اونروز چشمام شدید حساسیت داده بود خارش و آبریزش داشت..سره سفره مادرشوهرم بهم گفت چرا گریه کردی گفتم حساسیت کرده چشمام.

حالا تو گذشته یه چیزایی بینه منو پسرخالم بوده و شوهرمم در جریان هست.

شب دیدم شوهرمم آروم گریه میکنه...

فک کردم شاید فک کرده من واقعا برا عروسبه پسرخالم گریه کردم.یا برای چی

من از شما یه سوال دارم شما جای سوهرم یا مادر شوهرم بودین درباره قضیه دعوت نشدن به عروسیه نزدیکترینو صمیمیترین فامیل  چی فک میکردین؟

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لابد پسر خالت گفته دعوتش نکنبن من مجردم پسر خالم میخاست منو خیلی من بچه بودم ۱۷ سالم بود منو بش ندادن نامزد کرد جشنش منو نگفتن یتی ب مامانم گفته بودن مهشید و نیارین 😶😶😶😶بعد ام نامزدیشون بهم خورد 

پس از ملال،محال است خرمی نرسدهمیشه از عقب ابر،آفتاب میرسد...

معذرت میخوام قصد جسارت ندارم

از طرف شما به پسرخاله تون آسیبی وارد شده ؟؟؟؟؟ اونقدر که بعد سالها نتونستم فراموش کنند؟؟

اونوقت شما میگی کدورتی بین ما نبوده؟؟؟؟؟؟؟

عجیبه

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺

من بودم اصلا جریان رو مطرح نمی کردم شما که دعوت نشدی الکی میگفتی خودم نمیرم خودشیرینی هم بود پیش شوهرت... دقیقا برعکس عمل کردی

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      

من اگه جای شوهرت بودم اصلا گریه نمیکردم برام مهم نبود این چیزا

اگه جای مادرشوهرت بودم با نوه م میرفتم پارک میرفتم سوپری سر کوچه لواشک میخریدم میرفتیم مسجد یه کم تسبیح مینداختیم

در کل بیخیال باش شاید واقعا یادشون رفته یا نهایتا نخواستن تو باشی همینکه شوهرت ببینه واسه تو مهم نیس اوکیه

بی عشقی نداشتن ِ تلخیست ،هرگز نباشد ک در دلت عشق نباشد..
من بودم اصلا جریان رو مطرح نمی کردم شما که دعوت نشدی الکی میگفتی خودم نمیرم خودشیرینی هم بود پیش شوه ...

نه من نگفتم بهشون.ما روزه قبلش رفتیم خونه مادربزرگم.اون گفت تو رو دعوت نکردن؟منم گفتم نمیدونم.اونم گفت فک کنم چون چهلت تموم نشده دعوتت نکنن

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
معذرت میخوام قصد جسارت ندارم از طرف شما به پسرخاله تون آسیبی وارد شده ؟؟؟؟؟ اونقدر که بعد سالها نتو ...

نه خب خانواده ها صمیمی بودن..فک نمیکردم اینجوری تلافی کنن.در صورتی که من پسرخالمو عروسیم دعوت کرده بودم.خب باید اونم دعوت میکرد

شوهرت چه حساسه😄

اصللا مهم نیست. من جات بودم به مادرشوهرم میگفتم دعوت بودم خودم ونرفتم. همیشه  لزومی نداره واقعیتو بگی و کلی حرف و تیکه بشنوی.

بعدم خالت اینا صدرصد به خاطر همون مسائلی که بین تو پسرخالت بوده دعوتت نکردن.

اصللا قصیه مهمی نیست یک درصدم بهش فکر نکن. به شوهرتم لزومی نداره توضیح بدی‌ فقط بهش محبت کن و تو خونه شاد باش و شوخی کن خودش یادش میره وقتی ببینه تو حالت خوبه و شادی

من اگه جای شوهرت بودم اصلا گریه نمیکردم برام مهم نبود این چیزا اگه جای مادرشوهرت بودم با نوه م میرف ...

نه مادرشوهرم بچه رو گذاشت خونه پیظه من دوتایی با شوهرم رفتن گشتو گذتر نمیدونم چی به شوهرم گفته بود که .دله شوهرم پر بود.همشم میگفتن تو چرا گریه کردی

سلام چرا شوهرت گریه کنه؟؟؟؟

فک کرده دلم پیشه پسرخالمه لابد...هر چقدم سره سفره گفتم حساسیت داده چشمام توجیه نشده بود

خوب عزیزم حق داره شوهرت اینجوری فکر کنه 

بخصوص که شانست همون روز چشماتم قرمزه 

آدم خودشو میزاره جای شوهرت دغ میکنه البته میدونم سو تفاهمه  ولی خوب تو باید شوهرتو سرحال می اوردی باهاش شوخی میکردی قربون صدقه اش میرفتی 

هر کاری که مطمن شه تو با اون خوشحالی

ظهور تو آغاز همه خوبی هاست ❤❤❤❤❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج
2706