2733
2734
عنوان

اگه نمیریزید سرم میخوام از اخلاق های گند زن داداشم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 2459 بازدید | 108 پست

انقققققدررررر بدمممم میاد میگن من خواستگار داشتم ..حس میکنم کار ضایع ایی میخوان بگن خیلیا مارو میپسندیدن ..خخخ معیاربعضیا  برای تایید خودشون خواستگاران...انگار هیچ و پوچند و یکی باید تاییدشون کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقققققدررررر بدمممم میاد میگن من خواستگار داشتم ..حس میکنم کار ضایع ایی میخوان بگن خیلیا مارو میپسن ...

دقیقا هی میومد بهم میگفت ببین پسره داره نگام میکنه چون من خوشگلم یه پسر از بغلش رد میشد میگفت چقدر نگاه کرد و میرفت به داداشم میگفت خوب واقعا این عقده ای بازی نیست؟

2728
این آدم ها عقده ای ان

جدییییییی میگی؟؟؟واقعا همسر کیجا آملی هستی؟

@کیجاآملی   بیا همسرت😂

چرا وقتی یکی تاپیک عکس میزنه میگه پست بعدی میزارم ولی پست بعد بازم پست میزاره صبر کنید داره میاد🤔یعنی چجوریه هم عکس داره میاد هم استارتر میتونه پست بزاره😯چرا تو تاپیکها میگید بچه ها پست نزارید پربازدید نشه😑پربازدید به معنی جلو رفتن صفحات نیست بخدا به تعداد بازدید😣اینجا کسی جرات نداره بگه دوست داره بچه اش پسر باشه باید حتما عشق دختر باشی وگرنه میجوَنِت😒چرا کاربرا یه عکس خیلی معمولی از خودشون میزارن همه میگن ماشالله برا خودت اسپند دود کن کلی قربون صدقه ش میرن درحالی که دیده شده عکس از آیشواریا گذاشتن میگن ایشش این چیه من ازاین خوشکلترم😯هیچوقت اینایی و که اسکرین شات از پیامهای شوهرشون میزارن که کلی قربون صدقه هم رفتن و درک نمیکنم یعنی واقعا چیزی به اسم حریم شخصی و خصوصی براشون تعریف نشده🤔وای اونایی که تاپیک میزنن فلان کاربر اقا بهم درخواست دوستی داده😷خب قبول نکن و تمام تاپیک زدنت چیه 😣😏اینجا هیچی تو سلیقه کاربرها نیست  
یه بار بگو تو چی کار کردی کی اینطوری نگات میکنه ...اخه خوشگی خاصی ام نداری بگم بخاطر اونه حتما رفتار ...

اره واقعا راست میگی همین کار باید بکنم فک کرده خیلی خوشگله

امصاتو کپی میکنم با اجازه

اشکال نداره گلم 😍

چرا وقتی یکی تاپیک عکس میزنه میگه پست بعدی میزارم ولی پست بعد بازم پست میزاره صبر کنید داره میاد🤔یعنی چجوریه هم عکس داره میاد هم استارتر میتونه پست بزاره😯چرا تو تاپیکها میگید بچه ها پست نزارید پربازدید نشه😑پربازدید به معنی جلو رفتن صفحات نیست بخدا به تعداد بازدید😣اینجا کسی جرات نداره بگه دوست داره بچه اش پسر باشه باید حتما عشق دختر باشی وگرنه میجوَنِت😒چرا کاربرا یه عکس خیلی معمولی از خودشون میزارن همه میگن ماشالله برا خودت اسپند دود کن کلی قربون صدقه ش میرن درحالی که دیده شده عکس از آیشواریا گذاشتن میگن ایشش این چیه من ازاین خوشکلترم😯هیچوقت اینایی و که اسکرین شات از پیامهای شوهرشون میزارن که کلی قربون صدقه هم رفتن و درک نمیکنم یعنی واقعا چیزی به اسم حریم شخصی و خصوصی براشون تعریف نشده🤔وای اونایی که تاپیک میزنن فلان کاربر اقا بهم درخواست دوستی داده😷خب قبول نکن و تمام تاپیک زدنت چیه 😣😏اینجا هیچی تو سلیقه کاربرها نیست  
2738
دقیقا هی میومد بهم میگفت ببین پسره داره نگام میکنه چون من خوشگلم یه پسر از بغلش رد میشد میگفت چقدر ن ...

اه اه...من یه دوست اینجوری داشتم ..خدا به دادت برسه..اینجور آدما خیلی متوهم و خدای جذابیت میدونن خودشونو...فک کن رفته بودیم مغازه با این دوستم فروشنده خیلی معمولی بود رفتارش هی میگفت فکر کنم فروشنده به من نطر داشت..😐 کل تو خیابون بیچاره میکنه میگه همه چشما به منه.باهاش قطع رابطه کردم از بس اخلاقای گند دیگه هم داشت 

اه اه...من یه دوست اینجوری داشتم ..خدا به دادت برسه..اینجور آدما خیلی متوهم و خدای جذابیت میدونن خود ...

واااااای دقیقا عزیزم حتی پسره داشت عادی بهش نگاه میکرد گفت ببین سونیا میخواد بیاد ازم خواستگاری کنه گفتم بابا این فقط داره نگاه میکنه گفت نه مشخصه داره به دستام نگاه میکنه ببینه انگشتر دارم یا نه بعدشم وقتی داداشم اومد گفت اون پسره ازم خواستگاری کرد گفتم من متاهلم  

الان چهار ماهه میاد خونمون نمیرم جلوش اینقدر کم محلی خوبه ک نگو 

چقدر حرکت شما زشته اون حرکاتو.حرفاش از سر بچگی و.نادونیه شما چرا از اتاقت بیرون نمیای اون.مگه به شخص شما توهینی کرد؟

زر میزنه درخواست دوستیشو قبول نکردم داره میسوزه😂😂😂😂

وای😂😂😂😂😂😂😂😂

2706