2733
2734
عنوان

لاهیجان

10826 بازدید | 60 پست

سلام دوستان. من به خاطر شغل همسرم قراره از تهران برم لاهیجان برای زندگی. کسی هست که اونجا زندگی کنه؟ شرایط زندگی اونجا چجوریه؟ امکانات شهرش خوبه؟

خدایا شکرت🙏🏻💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
 شما اونجا زندگی میکنید؟؟ امکانات داره ؟

اگه بچه بالایی مسلما دیرتر عادت میکنی

اما متوسطی  راحتتر

۱۶۲.۵ وزن  هدف ۱۶۲ راضیم ازت،،، دیوونه ی دوست دشتنی از دلم کاش نری خواستی کم باش ولی باش

خب مسلما شهر کوچیکتری ..به اندازه تهران استخر و باشگاه نداره متناسب با جمعیتش داره ..هر وقت اراده کنی جا برای گشت و گذار داره ..مرداد و خرداد گرمی داره ک با کولر گازی باید تحمل کنی..در انتها خوشبحالت ک از دود و آلودگی تهران راحت میشی

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

همسایه ما واسه لاهیجانه... منم رفتم یبار...

خیلی شهر تمیز و خوبیه🍀🌻☘

باصفا...😍

ان شاءالله بسلامتی بری 🌻

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2738
 اره رفتم خیلی قشنگه. واسه زندگی سخت نیست؟ 

عزیزم اگه به هوای مرطوب گیلان عادت کنی. سخت نیست

منکه هوای تهران اذیتم میکنه بخاطر خشک بودنش

امکانات تهران رو نداره ولی برای زندگی عالیه. طبیعت زیبا. هوای پاک. مردم مهربون وخوب😊😊

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
 شما اونجا زندگی میکنید؟؟ امکانات داره ؟

من یه لاهیجانی اصیل و ساکن اینجام..گلم شهر خیلی خوبیه همه نوع امکاناتی هست باشگاه استخر فروشگاه رستوران بیمارستان اب و هوای خوب مردمان خوب 😊 البته مکان خونه سعی کن بری اینجاهایی که میگم. خزر،خرمشهر،مهرگان؛منظریه،شیخ زاهد،گلستان،کارگر(بالاشهرمونه) شیشه گران و خیابان نیما بقیه جاها خیلی شاید خوب نباشه.

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
2706