2726
عنوان

دوبارپریودی درماه ،لطفابیاین

89 بازدید | 4 پست

سلام،کیااینجورشدن ؟اولین باره اینجورمیشم،عید قرص ال دی خوردم که پریود نشم،بعدازعید قطعش کردم پریودشدم ولی خونریزیم سبک بود،الان دوباره شدم

ممکنه بخاطر ال ای دی باشه عزیزم خیلی دکترها این قرص رو به مراجع میدن اما عواقب بسیار زیادی داره خواهش میکنم اگر ممکنه دکترتون رو تغییر بدید یا ازش بخواهید طور دیگه ای درمانتون کنه

برای سرموقع پریود شدن و شبکه منظم هیچی مث رازیانه نیست. رازیانه رو با مقداری شکر آسیاب کن و بریز تو شیشه روزی یه قاشق بخور

قرص فمودین یا قرص گیاه پنج انگشت هم خوبه ولی خودم سالهاست منظم پریود میشم بخاطر همین رازیانه

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممکنه بخاطر ال ای دی باشه عزیزم خیلی دکترها این قرص رو به مراجع میدن اما عواقب بسیار زیادی داره خواه ...

مرسی،پس حتما رازیانه روبه طورجدی باید مصرف کنم،پس الان بخاطر قرص ال دی هستش که دوبار پریود شدم،حال ندارم امروز برم دکتر

2728
مرسی،پس حتما رازیانه روبه طورجدی باید مصرف کنم،پس الان بخاطر قرص ال دی هستش که دوبار پریود شدم،حال ن ...

آره ال ای دی داغون کنندس ولی بررسی کن شاید یه علت خاص دیگه ای هم داشته باشه

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!