2733
2734
عنوان

شوهرم توهین کرده

312 بازدید | 17 پست

دیشب تاپیک زدم که از چی ناراحت شده بود ، خلاصه وقتی اومدم خونه گف بابات یه چیزی میندازه بیرون ، منظورش مثلا به حرف زدنشون بود ، بی ادب خیلی ناراحتم کرد ، حالا من به خانوادم بگم که اینو گفته ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه دلت دعوا میخاد بگو

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2728
2738

واا چرا به خانواده بگی،حالا یچی گفته دیگه،

خودت تا حالا به خانوادش چیزی نگفتی؟

سر این چیزهای پیش پا افتاده پای خانواده هاتونو به بحثاتون باز نکنید که اوضاع فقط بد و بدتر میشه

بن بست دلم را تو فقط عابر باش

الان خیلی دوس داری شوهرت از چشم بیفته و بهش بی احترامی کنن؟😑

یاددختر خالم افتادم تمام تلاششو میکنه کسی شوهرشو تحویل نگیره بعد تحویلم نگیری خون به پا میکنه😐

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

تهدیدش کن که به بابات میگی ولی هرگز اینکارو نکن شما دو روز دیگه اشتی میکنین ولی خانوادت هرگز فراموش نمیکنن

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
2706