2737
2734

بیرونم رفتی یکی باید بیاد منو از خیایونا جمع کنه خخخخ

کیا مثل منن یا من یکی از اعجوبه های خدام 

هشدار!که آرامش مارا نخراشي

عزیزم شما مال کدوم شهرید

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تهرانم

اها لهجه تون جالبه بیون رفتنی و خونه بودنی

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2738
استاتر با شوهرت چی کردی چی شد اخرش کارتون ب کجا رسید؟

هیچی هر روزمون با دعوا داره سپری میشه منتظرم خدا یکم پول حواله کنه به حسابم تا بذارم برم   ادم بشو نیست اون روزم شنیدم به یکی از همسایه ها زل زده بوده لاشی

هیچی هر روزمون با دعوا داره سپری میشه منتظرم خدا یکم پول حواله کنه به حسابم تا بذارم برم   اد ...

ای وای خدا صبرت بده چرا اینقد عوضیه

ایشالا دختر نازت بزرگتر شد برو دنبال یه شغلی چیزی دستت بره جیب خودت 

مدل ما صحبت میکنه

شما کدوم شهرید

ای وای خدا صبرت بده چرا اینقد عوضیه ایشالا دختر نازت بزرگتر شد برو دنبال یه شغلی چیزی دستت بره جیب ...

الانم دنبال پولم برم حداقل هاشور یاد بگیرم یه پونصد تومن دارم ولی،هزینه یک ک نیم میشه

2706