2737
2734
عنوان

چرا خواستگار ندارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1445 بازدید | 100 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از نظر نی نی سایتی ها سن ازدواج 30 به بالاس خودشون ازدواج کردن انتخابشون خوب نبوده تعمیم میدن به همه .... خب درک کنید 22 سالشه و تو این سن واقعا نیاز داره به جنس مخالف و همدم یه طوری حرف میزنید انگار خودتون تجربه نکردید (البته از نظر خودم ازدواج با سن 21 به پایین خیلی اشتباهه ) 

🌼 نگار خانومم 🌼 در تلاشم شاد و مثبت اندیش باشم یه خانوم فووول انرژی مثبت 🌹💓🌹
2728
میدونم ولی چرا هیچکس طرف ما نمیاد نکنه طلسم شدم😂

چون انقدرخوبی خودشونو درحدتو نمیدونن میدونن بیان جواب ردمیدی

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
ولی ادم دوست داره با یکی بره بیرون.. که هواشو داشته باشه بهش توجه کنه..

من سه یال و نیمه مجردم،دیروزم سالگزد دومین سال عروسیم بود،تو این مدت وقتی بیرون رفتیم همسرم هوامو نداشت این من بودم ک همش خودمو بهش چسبوندم من دستشو گرفتم دیگه خسته میشه آدم،امیدوارم همه مجردا به عشق و زندگی ک تو ذهنشون ساختن برسن🙇

به حرف اینا توجه کن شما الان سن ازدواج رو داری و شما که قرار نیس با صد نفر ازدواج کنی اونی هم سهم شماست خودش یه روز میاد پس در حال حاظر از مجردیت وازادیت لذت ببر فقط گناه نکن که شرمنده خودت و خدای خودت و همی آیندت نشی

خدایا شکرت 
2738
اخه الان اوناییم که بخوای باهاشون اشنا بشی یا قصدو نیتشون بده یا جیبشون خالیه کاره اشتباهیه دوستی با ...

اگه انتخابت درست باشه اشتباه نیست من همسنتم با همسرم دوست شدم الان روزی هزاربار شکر میکنم که از طریق خواستگار ازدواج نکردم چون دوستی باعث شد واقعا بشناسمش و باهاش ازدواج کنم 

🌼 نگار خانومم 🌼 در تلاشم شاد و مثبت اندیش باشم یه خانوم فووول انرژی مثبت 🌹💓🌹
اگه انتخابت درست باشه اشتباه نیست من همسنتم با همسرم دوست شدم الان روزی هزاربار شکر میکنم که از طریق ...

خب چجوری باید یه ادم خوبو پیدا کنی یعنی تو مجازی

استارتر من متولد 72 ام منم مجردم احساس پیری کردم😓🤒😩

نه عزیزم احساس پیری که نه ولی خب ادم اعتماد به نفسش فقط میاد پایین من که اینجورم شاید خیلیام تو شرایط ما اینجوری نباشن نمیدونم 

2706