2703
2553

من الان هفته 10 بارداری هستم

یعنی  توی ماه سوم

میخوام کندر مصرف کنم

ید و فولیک هم دارم میخورم

به نظرتون اشکال نداره کندر با یدوفولیک ؟؟؟؟

ببین فولیک کار کندرو میکنه از چند وقت دیگه هم باز یه سری دارو بهت میدن تو اونا هم فولیک داره 

به خدا بیش فعالی میاره حتی مصرف کمش

کژالم ندیده میدونم تو زیباترین دختر دنیا هستی     

کندر نخور بچه بیش فعال میشع

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من ی جا خوندم هم باعث بیش فعالی میشه هم لب شکری شدن بچه

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
2714