2737
2734

به احتمال زیاد بریم کباب بخوریم یا پیتزا هردوشم جلوی خونمون تقریبا پیتزا فروشی خانه پیتزا رستوران رضایی ها 😂😂کلا تزم برای انتخاب نزدیکی به رستوران و پیتزا فروشی بود 😂😂

اکانت واگذار شده اسمم مانا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خونه مادرشوهزم آش داشتن ماروهم گفتن شوهرم وپسرم رفتن بخورن من نرفتم۰چون دیروز خیلی محترمانه بهم یه تیکه هایی انداخت که بچه ات رو بگیر که کاله سبزیهاروخراب کردنمیتونی بگیری بروخونت

هستم۰۰۰۰ اما نیستم

دویی یرالما تویوغ

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
2738

چلو گوشت 

آی ام لاکچری 

اخرین بسته گوشتم بود با یدونه ماهیچه انداختم قابلمه تو مرحله پیاز داغ گفتم حیفه قیمه یا قورمه بشه 😉😁😁

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
هان

برنجمرغ سیب زمینی سزخ کرذه 

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
2706