2737
2734
عنوان

لطفا بیاین نظراتون رو بگید.. مشورت میخوام ازتون

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 31 پست
ماشين چرا نابود بشه؟؟؟ 

تصادف 

اغثنی یا غیاث المستغیثین                       اغثنی یا رفیق من لا رفیق له                      اغثنی یا غیاث من لا غیاث له                   به داد دلم برس خدای من .                      تنها رفیق بی کسی هام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قطعا خونه 

هرچقدرم درامدت بالا بازم برا سرمايه گذاريش نميتوني چيزي بهتر خونه و زمين پيدا كني ماشينم كه بعد ي مدت از قيمت ميوفته و به اندازه تورم سود ده نيس 

این چیزی ک گفتی فقط و فقط باید ریسک کرد و البته تحقیق و مشورت با کسانی ک کار بلد این چیزا هستن.

2728
ماشين ١٠ مليوني شده ٢٠ تومن چرا سود ده نباشه؟؟؟ 

اون ماشين صفره 

ماشين كاركرده اينقدر گرون نشده 

بعدم شما بايد مقايسه كني با ميزان گروني خونه اونوقت بگي كدوم سود ده هست

خونه و زمين مافوق گرون شده و به جرات ميشه گفت ديگه با پس انداز نميشه به راحتي خونه خريد 

نظر شوهرمم همینه.. ولی ببین چقد نظرها متفاوته... واقعا من موندم چیکار کنیم

باید خودتون بسنجید که درآمدتون چقدر بالاتر میره،آیا اون شغل تضمین داره که بعد یه مدت از دست نره،پول هم که داره هر روز بی ارزش تر میشه،آیا انقدر پول در میارید که مثلا دو سال. دیگه این خونه ارو بتونید با قیمتی که احتمالا بالارفته بگیرید

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند
2738
خب بيمه بدنه ميكنه!!! 

اره خیلی خوبه چندغازشو میدن بهش بعدش اصلا قیمت کل ماشین افت نمیکنه!!!

اغثنی یا غیاث المستغیثین                       اغثنی یا رفیق من لا رفیق له                      اغثنی یا غیاث من لا غیاث له                   به داد دلم برس خدای من .                      تنها رفیق بی کسی هام
اون ماشين صفره  ماشين كاركرده اينقدر گرون نشده  بعدم شما بايد مقايسه كني با ميزان گروني ...

خب من ماشينم ٢٥ تومن بود شده ٥٠ تومن الان كاركرده ام بود!! خونم كه ٢٠٠ تومن پولش بود شده ٣٠٠ تومن!! حساب كن ٢٠٠ تومن تو ماشين بود چقدر گرون ميشد؟؟؟ 

خب من ماشينم ٢٥ تومن بود شده ٥٠ تومن الان كاركرده ام بود!! خونم كه ٢٠٠ تومن پولش بود شده ٣٠٠ تومن!! ...

خونه ٢٠٠ تومني ٣٠٠ نشده حداقل تو تهران كه اينطور نيس اصلا 

اطراف ما خونه متري ١٣/١٤ تومن شده ٢٥ تومن و حتي بيشتر و خوبي زمين و خونه هم اينه كه بدون ريسكه و هميشه ميره بالا(تصادف و دزدي و....) نداره 

حالا اين نظر منه با توجه به نوع جايي كه زندگي ميكنم ميبينم حتي با درامد بالا هم نميشه به ملك رسيد ترجيح ميدم ملكمو حفظ كنم 

دل خودت چی میگه؟؟

من اصلا دلم نمیخواد خونه رو بفروشیم. میدونم دیگه هیچوقت خونه دار نمیشیم..  ولی نظر شوهرم برعکسه و میگه حتی اگرم خونه دار نشیم ولی راحت زندگی میکنیم دیگه

خدایا شکرت
2706