2726

تاپیک قبلیم همه اومدین راهنماییم کردین درمورد همسایگی بامادرشوهر مرسی ازهمتون 

حالا بنظرتون یه خونه ۲۰۰متری تو بالاشهر درهمسایگی مادرشوهربهتره 

یا یه خونه ۱۰۰متری تویه جای متوسط 

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قطعا دومی ان شا الله با مدیریت تلاش خودتون 200 متری به دور از مادرشوهر میگیرید بالای شهر

مرسی عزیزم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 

عزیزم مادر شوهر هیولا نیست یکی مثل خودمون ماهم پس فردا مادرشوهر میشیم یا مامانهای عزیزمان مادرشوهر زن داداشامون هستن ولی تجربه همه رو ببین تو تایپیک قبلیت همه مینالند از دخالت و رفتار مادرشوهر تجربه دیگران چیز خوبی چاره داری خودت تجربه نکن اینو همسایه مادرشوهر نباش خواه ناخواه دخالت و توقع ميشه روح و روانت اذیت ميشه وسوسه متراژ خونه نباش آرامش مهمتره

بالاشهر ، تحت هیچ شرایطی موقعیت بهترروازدست نده

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.