2737
2734
😂😂همه که قرار نیس مثه من لاکچری و پولدار باشن سرنوشت توعم این بود

اره یادش بخیر چه سرنوشتی بود اسباب بازیمون خیس کردن پفک وچسبوندنش به هم بود که پروانه بسازیم.😂😔😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم یه سر فلسطینو یمن هم برو🤤

😂😂😂 

اتفاقا فلسطینو خیلی دوست دارم 

خیلی کشور قشنگیه

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
2728
شهر با شهر فرق میکنه. مثلا اصفهان و کاشان و تهران خودمون. و حتی مثلا روستاها. سفر من اونقدر طو ...

ممنونم

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...
عراق  لبنان  سوریه  روسیه  افغانستان  مصر

شما پاسپورت چه کشوری رو دارید؟

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
منم ميخوام برم چين تعطيلات خرداد به نظرت ارزش رفتن داره چون تورش گرونه؟

بنظرم چین زیاد خوب نیستش بابام میگه خیابوناش بوی گند میده خردادم فکر کنم گرم باشه و بارندگی بابام همه فصلاش رفته پائیز بهتره

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
2738
دبی مالزی هند.هند فق غذا خوشمزس خیلی الا دلم خاس

میگن خییییلی کثیفه هند.اره؟

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...
شما پاسپورت چه کشوری رو دارید؟

ایران و لبنان

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
ایران و لبنان

همون که تونستید از مصر بازدید کنید😊

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
ن والا جاهای خوب داره تمیز.انقد جاها سرسبز داره حس کردم بهشت اومدم ولی غذاهاش خیلی خوشمزس خیلی

هرکی رفته فقط از کثیفیاش میگه!مرسی

عربستان

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
خوش بحالت واقعا اینجاها همش رفتی؟ چقدر من دلم میخواد برم سویس و سوئد میگم از نزدیک خیلی خوبن یا من خ ...

اره عزیزم و اینکه  ایران زندگی نمیکنم 

سوعد و نرفتم نمیدونم ولی سویس زیباست  

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2706