2726

اگه طبیعی باردار بشی آمپول نداره. تو با این همه ترس چطور میخوای زایمان کنی؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اگر یه وقت لکه بینی داشته باشی امپول پرولوتون میدن عضلانیه اصلا درد نداره.

عصلانی یعنی کجا  

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

باید ازمایش بدی😁من تا الان امپولی نزدم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

پرزسترون برا لک میدن ک اکثرا ک بسیار دردناکه اه

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

من ک انقد ترسو بودم تو کل عمرم ی امپول نزدم.الان مجبورم برا ای وی اف فعلا 60تا امپول بزنم تازه تا ماه 3بارداری هم اگه مثبت بشه هروز امپول نززدیک دویستا  

من که خیلی درد میکشیدم. تا 2 ساعت بعدشم سوزش شدید داشتم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
من ک انقد ترسو بودم تو کل عمرم ی امپول نزدم.الان مجبورم برا ای وی اف فعلا 60تا امپول بزنم تازه تا ما ...

منم دقیقا تا قبل از بارداریم حای حاصر نبودم یه امپول تقویتی بزنم...

بعد الان مجبورم روزی دوتا پروژسترون بزنم. چقدرم درد داره . تا یک هفته جاش سعت میشه . دیگه جای سالم رو .. نمونده.. 

ولی هیچوقت فکرشو نمیکردم اینقدر شجاع بشم. خدا به موقع بهمون دل و جراتشو میده .

حسم در مورد زایمانم همینه .

الان که خیلی میترس ولی فکر میکنم به موقع جرات پیدا میکنم. 

منم دقیقا تا قبل از بارداریم حای حاصر نبودم یه امپول تقویتی بزنم... بعد الان مجبورم روزی دوتا پروژس ...

ای وی اف شدی

پرزسترون برا لک میدن ک اکثرا ک بسیار دردناکه اه

به من پرولوتون داد که خیلی قوی تر بود اما اصلا درد نداشت خیلی تند زد

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
2706