2733
2734
عنوان

داداش و زن داداش بد اخلاقم

| مشاهده متن کامل بحث + 1804 بازدید | 60 پست

بعد داداشم چند سال بيكار بود و پدر خرجشو ميداد..داداشم بعد از ازدواجش رفتارش خيلى عوض شد يعنى هركارى پدر و مادر ميكردن براشون بجاى اينكه تشكر كنه بدتر ميگفت وظيفشونه و بايد انجام بدن مخصوصا تو جمع يا پيش زن داداشم خيلى مامانمو ضايع ميكردو اينا و زن داداشم هى با خنده ميگفت اره با مامان منم همينطوريه ناراحت نشو...حالا اينا به كنار خوده من هروقت به داداشم سلام ميدم يا سالى يكبارم ميرم خونشون اصلا داداشم محل نميده و جواب سلامم نميده چون با من حرف زدنى زن داداشم ناراحت ميشه..منم زياد نه ميرم خونشون بيخيالى ميكنم تا حالاام هيچى نگفتم ولى ديروز رفتم خونمون زنگ مامانم اينا خراب شده بود زنگ داداشمو زدم داداشم گفت كيه تا من گفتم منم آيفونو گذاشت و درو باز نكرد 

ميترسم براى ديدنم از بهشت به جهنم آيد..................مادر است ديگر

از نوجوونی نمیتونستم تصور کنم درآینده با چند نفر که فامیلیم،یا فامیل خودم یا شوهرم ، توو یه ساختمون زندگی کنم. 

مُخم نمیکشه که از کوچکترین تصمیم و رفت و آمد و خلاصه همه چیم همه کَس با خبر باشه.

ولی در عمل کلا برعکس نظرم شد زندگیم😐😊😊😊

دلواپسِ فرشته هام...🌠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد داداشم چند سال بيكار بود و پدر خرجشو ميداد..داداشم بعد از ازدواجش رفتارش خيلى عوض شد يعنى هركارى ...

وا جواب سلامتو بده زنش ناراحت میشه؟؟

خواهرشوهر بازی در نیار دیگ.خودش خورده شیشه داره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

من خيلى ناراحت شدم خيلى يعنى يه ادم چقد ميتونه بد بشه كه خواهرشو بزاره پشت در بمونه من كه اينهمه داداشمو دوست دارم چرا بايد اين رفتارو بهم بكنه ولى باز چيزى نگفتم رفتم خونمون گريه كردم چون دلم شكست شبش رفتم خونه ى مامانم بعد كه داشتم ميرفتم خونمون زن داداشم يه پوز خند بهم زد و بدون سلام اينا رفت بالا..بچه ها من پنج ساله هرچى بدى ديدم به دل نگرفتم و هيچى نگفتم به نظرتون اينبارم سكوت كنم فكر ميكنن خرم؟

2731

شما هم مث خودشون رفتار کن

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
وا جواب سلامتو بده زنش ناراحت میشه؟؟ خواهرشوهر بازی در نیار دیگ.خودش خورده شیشه داره

من اصلا مشكل ندارم ميگم بالاخره زندگيه خودشونه..ولى همه ميدونن كه دوست نداره زياد با شوهرش خوب باشيم

بعد داداشم چند سال بيكار بود و پدر خرجشو ميداد..داداشم بعد از ازدواجش رفتارش خيلى عوض شد يعنى هركارى ...

خب به گوشی مامانت زنگ میزدی جای زنگ داداشت با این اخلاقش! نمی‌دونم دخترا چرا انقد نظر داداشاشون براشون مهمه، خب جواب سلام نده تو هم از دفعه بعد دیدیش فک کن دیوار داره رد میشه سلام نده بهش کلا، دو بار که جلو زنش ضایع شده آدم میشه

دخترم یک شب یلدا، یک ولنتاین، یک جشن تولد و یک روز زن رو تنها سپری کردی، بعد از این می‌تونی بی‌شوهر زندگی کنی 😂😂😂

نمیدونم چی بگم،این حجم از پررویی در مخیلم نمیگنجه😐

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋
2738
خب به گوشی مامانت زنگ میزدی جای زنگ داداشت با این اخلاقش! نمی‌دونم دخترا چرا انقد نظر داداشاشون براش ...

بخدا واسم اصلا مهم نيست ولى اينكه فكر ميكنه با بدى كردن به من يعنى من و له كرده و برترى داره هرجا ميشينه ميگه شوهرم اصلا خواهراشو دوست نداره منم هر چى ميگم خوب نميشه باهاشون نميدونم چى ازشون ديده

از نوجوونی نمیتونستم تصور کنم درآینده با چند نفر که فامیلیم،یا فامیل خودم یا شوهرم ، توو یه ساختمون ...

این بها رو شماها بهش دادین، زندایی کوچیکه منم همین بود اول ازدواجش هیچ کدوم از خاله هام بدون اینکه دعوا یا جروبحث کنن نه با خودش بیشتر از سلام احوال پرسی حرف میزدن نه با داییم، جوری شد که دیگه یه نفر لپ بچه‌شونو میکشید تشکر میکردن ازش!!! عذر میخوام ولی به سگ محبت کنی فک می‌کنه تو خدایی به گربه محبت کنی فک می‌کنه اون خداست، آدمایی که جنبه توجه ندارن رو بزرگ نکنین تا بفهمن بدون اونا هم خوش میگذره

دخترم یک شب یلدا، یک ولنتاین، یک جشن تولد و یک روز زن رو تنها سپری کردی، بعد از این می‌تونی بی‌شوهر زندگی کنی 😂😂😂
نمیدونم چی بگم،این حجم از پررویی در مخیلم نمیگنجه😐

منم بخدا چون از بچگى تو نازو نعمت بزرگ شدم شوهرمم از گل نازك تر بهم نميگه اين بى احترامى اصلا تو مخم نميره ولى دوستم ندارم بخاطر من دعوا بيافته

این بها رو شماها بهش دادین، زندایی کوچیکه منم همین بود اول ازدواجش هیچ کدوم از خاله هام بدون اینکه د ...

من اخه اصلا كارى به كاريشون ندارم شايد چند ماه يكبار اونم اتفاقى همو ببينم ولى بازم تو همون بحظه تمام سعيشونو ميكنن ناراحتم كنن

بدون رودرواسی بهشون بگو مشکلی بامن دارین اینجوری میکنین؟؟ چیزی ازمن  دیدین که ناراحتتون کرده؟

اصلا باورت ميشه نميشه با داداشم حرف زد انقد كه بى محلى ميكنه بقران رازيم قطع رابطه كنن ولى اين كاراشونو كنار بزارن

2706