2733
2739
عنوان

دیشب رفتیم خونه خاله شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1066 بازدید | 41 پست

من یه بار زمان مجردی بابام خونه عمم بهم گفت پاشو کمک کن اینقدر بهم برخورد که رفتیم خونه بهش گفتم این دفعخ احترام گذاشتم پاشدم دیگه این حرف رو نزن که گوش نمیکنم! دیگه هم نگفت شوهرم بگه که خفش میکنم! هرچند اون اصلا تو این باغا نیست

من تو این جور مواقع میگم خاله جان اگر کاری از من برمیاد بگید.معمولا هم اونا میگن نه دستت درد نکنه کار خاصی نیست.

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم به دلخواه خودم اگه ببینم میزبان دست تنهاست کمکش می کنم ولی اگه ببینم مثلا عروسش یا دخترش اونجان و نشستن پانمیشم , شوهرمم هیچوقت بهم نمیگه میدونه اگه نیاز باشه خودم پا میشم 

2731
دقیقا 

مشکل اینجاست که از اول شوهراشونو پر رو و متوقع میکنن .همسرش قطعا دفعه های قبلی هم گفته ایشونم پا شده کمک کرده واسه همین الان که قبول نکرده شوهرش ناراحت شده توقع داشته مثل دفعه های قبل رفتار کنه.

از اول باید به دیگران بفهمونیم نوکرشون نیستیم. من دوس ندارم به کسی کمک کنم کسی هم به من کمک نکنه. چه کاریه اخه.بعدشم بحث کمک کردنی که خودت بخوای کمک کنی  فرق میکنه با کمکی که شوهرت بهت دستور بده‌

{ جانی دپ سابق }
مشکل اینجاست که از اول شوهراشونو پر رو و متوقع میکنن .همسرش قطعا دفعه های قبلی هم گفته ایشونم پا شده ...

اره بخدا من همیشه هرجایی باشم حتی شوهرمم که نگه خودم کمک میکنم که حتی از این بابت تو اقوام شوهر خیلی تعریف خوبیم میکنن اخلاق ورفتار واحترامم زبونزدشونه ..ولی چون شوهرم گفت بلند ش دوست نداشتم فوری به حرفش باشم چون دقیقا پررو شده وهمیشه انتظار من کمک کنم ..بعدشم گفت چقدر بدجنسی گفتم دختر خواهرت عروسش نشسته بود چرا اون کمک نداد

2738

منم اصلا خوشم نمیاد کسی بهم دستور بده وقتی میرم خونه مادرشوهرم خودم همه کاری انجام میدم با جون ودلم اصلا ناراضی هم نیستم ولی اگر فقط یه کلمه مادرشوهرم حالت دستوری بهم بگه خیلی خیلی ناراحت میشم حس میکنم داره سواستفاده میکنه

منم اصلا خوشم نمیاد کسی بهم دستور بده وقتی میرم خونه مادرشوهرم خودم همه کاری انجام میدم با جون ودلم ...

کاملا درکت میکنم. اینایی که میگن هیشکی با کمک کردن نمیمیره و عیبش چی بوده کمک کنی کلا با دستوری بودن قضیه اشنا نیستن. من حتی اگه خودمم شدیدا دلم بخواد یکاریو انجام بدم اگه یه نفر بهم دستور بده دیگه انجامش نمیدم.

{ جانی دپ سابق }
کاملا درکت میکنم. اینایی که میگن هیشکی با کمک کردن نمیمیره و عیبش چی بوده کمک کنی کلا با دستوری بودن ...

اره دقیقا ممنون که درک میکنی بعضیا حرفی میزنن ادم عذاب وجدان میگیره