2703
2553

مثلا اگه فامیل و دوستته یه حرفی

ولی اگه ناآشنا هست یا مجازی داری باهاش حرف میزنی. شاید طرف دینش فرق کنه یا اصلا اعتقاد نداشته باشه. 

مثلا اگه یه مسیحی بیاد به شما بگه کریسمس مبارک عحیب نیست؟ البته فقط میخوام نظرتونو بدونم خودم نمیگم درسته یا غلط

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

من که میگم ،خو فرق کنه اشکالش چیه

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

ما وقتی تو ایرانیم با کسی که نمشناسیم فارسی حرف می زنیم در حال که ممکنه طرف عرب ترک یا لر و ... باشه

چون اکثرا فارسی را بلدن

در مورد اعیاد هم همینه

اکثرا مسلمانن تازه غیر مسلمانهام من ندیدم ناراحت بشن

Nobody loves you!😶😶😶😶my name is nobody😍😍😍😍😍
2706