2733
2734

سلام ۵شنبه مهمون دارم میخوام زرشک پلو و مرغ درست کنم . دستم خالیه خیلی ولی دوستدارم سفرم رنگی باشه میشه راهنماییم کنین؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
توپک سیب زمینی و بورک و سالاد ماکارونی و قارچ سوخاری و الویه و ... 

قارچ سوخاری که سرد میشه تا موقع سفره

🙏🏻رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا 🙏🏻   اَلْحَمْدُاللّه رَبِّ العالَمین عَلی کُلِّ الْحال
2738

من خودم این رولت اسفناج ها رو خیییییلی دوس دارم همیشه به مامانم میگم من میام خونتون ازینا فقط درست کنی کافیه   الان عکسشم میذارم , رولت کالباس هم خوشگل دیده میشه تو سفره 

کوکو سبزی مثلثی با نون تست با خلال دندون نگهش می دارن. کشک بادمجون با نون تارت تک نفره میتونی خودت بپزی. ترافل کیکی با نون تست یا هر نون حجیم دیگه. همبر گیاهی تک نفره. گراتن. پیتزا انگشتی. سمبوسه کوچیک. سیخ چوبی با هر چی دوست داشتی مثلا یه تیکه سوسیس و حالا هر چی کنارش. اگه به تعداد ظرفای کوچیک تک نفره داری میتونی هر دسری که مد نظرت هست یا هر غذایی درست کنی بذاری توش. 

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
2706