2733
2734
عنوان

نوزاد بیاین ببینید طبیعیه؟

253 بازدید | 17 پست

بیست روزشه اما اگر روی شکم بخوابونیمش گردنش بلند میکنه .انگار که میخواد خودش بلند کنه ،اگه بذاریمش به شونمون که آروقش بگیریم گردنش بلند میکنه.تا روی تشکش هست خودش مثل توی شکم مادر گوله میکنه .تو خواب ،گاهی توی بیداری  پرش دست و پا داره ،نگرانم تورو خدا جواب بدین .کلا تنبل نیست اگه به پهلو بذاریمش صاف میشه البته گاهی 

طبیعی. دختر منم همین بود

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه چه مشکلی بچه ات خوبه عزیزم.پرش دست و پاش هم به مرور زمان خوب میشه.نوزاد من خیلی پرش دست و پا داشت و الان بعد سه ماه کامل خوب نشده ولی خیلی بهتر شده

2738

الان این کجاش مشکل داره خیلی هم سالمه تازه اون تکوناش هم اگه کمی پارچه مثل قنداق بپیچونیش از بین میره بعدم بچه ۹ ماه تو شکم مامانش گوله بوده هنوز ب محیط بیرون و فضای باز عادت نکرده بخاطر اینه

وقتی بزرگ می شوی قدت کوتاه می شود آسمان بالا می رود و تو دیگر دستت به ابرها نمی رسد و برایت مهم نیست که توی کوچه پس کوچه های پشت ابرها ستاره ها چگونه بازی می کنند آنها آنقدر دورند که تو حتی لبخندشان را هم نمی بینی و ماه ، همبازی قدیم تو آنقدر کمرنگ می شود که اگر تمام شب را هم دنبالش بگردی پیدایش نمی کنی.

طبیعیع گلم

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

بچه جاری ام یه حالتی مثل سکسکه بهش دست میداد ولی با پرش های شدید الان فهمیدن تشنج بدون تب میکرده...

یه مدت تو خواب تند تند می پرید دکتر گفته تشنج تو خواب »میگیرتش....

الان چهار ماه داره از سه روزگی تحت نظر دکتر بوده...

برا سلامتیش یه صلوات بفرستید ان شا الله خدا بهش شفا بده

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
اره عزیژم طبیعیه پسر منم ۴۶روزشه همینه

ممنون اخه یکی از کاربرا نوشته بود اینارو ترسیدم گفت اگه حالت این باشه که انگار میخواد بلند بشه و گوله کنه و اینا تشنج دارا منم ترسیدم

سکسکه که بد نیست واسه بزرگ شدن معده

گفتم شبیه سکسکه بود و با تکان های  خیلی شدید...

دکتر درمونگاه گفته بود تیک عصبیه ولی بعدش معلوم شد تشنجه

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
2706