2726
عنوان

نی نی سایت بهم پیام داده😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 27 پست

تولدت مبارک باشه عزیزم چ روز قشنگی بدنیا اومدی 😍💖😍❤️😍💖❤️😍💖😍❤️😍💖

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قوبونت برم چیزی که نگفتم یه تبریک کوچولو بود خودت خییلیییی خیلیییی مهربونی که منو مهربون میبینی خوشش ...

قربونت.عزیز دلییییییییی😙😍♥️

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

عزیزم تو که اسمت مهساس حتما کاربری دومتو پیام داده 

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ای همه وجود من نبود تو نبود من ❤سلامتی مادرم و همسرم و دخترنازنینم دلوین خانم 🌈♥️خدایا شکرت برای همه چیز  🥹💗💐🌸🌱
2728
از کجا فهمید تولدنه   به من چرا نگفت

نبدونم والا🤔

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹
   عزیزم جشن میلادت مبارک    انشاءالله بهترین هدیه زندگیت از امام زمان بگیر ...

مرسی مهربونم 😘😘

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹
تولدت مبارک باشه عزیزم چ روز قشنگی بدنیا اومدی 😍💖😍❤️😍💖❤️😍💖😍❤️😍💖

مرسی مهربونم ممنون😍😍😍😍😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

عزیزم تو که اسمت مهساس حتما کاربری دومتو پیام داده 

کاربری دومم شایلین نیس🤔🤔🤔

تولدت مبارک

mrc golmmmm❤️❤️❤️❤️