2726

ناراحتی الان؟

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تولدت مبارک عزیز

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩مرسی گلی

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹

بح بححححح شایلینننننن گل گلاب خوشکل مشکل یکی یدونه گل تو خونه گل سر سبد توی خونه عزیز دل همه ناز تو دل برو 

تفلدت مبارک باشه عسسسسسیسممممممم😘😘😘😘😘💃🏻💜🧡💛💚💙👏🏻🎈🎉🎈🎉🎈🎀🎊🎋🎁🎗🎋🎋🎊🎉🎈🎁🎀🎀🎁🎗🎁🎀🎀🎁🎀🎊🎉🎈🎉🎊

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم♡من ه م ی ن ۱ دونه ام♡
تولدت مبارک عزیزم. به منم الان پیام داد. تولد منم هست🤗

وایییی وایییی وایییییی تولوت مبارک قند نبات خوشکل خوشکلا عزیز دلمممممم جوجه ی خوشکل و گل بهار نارنج تو خونه 

تولد تولد تولدت مبارک مبارک مبارک تولدت مبارک🎊🎉🎈🎀🎁🎗🎋🎊🎉🎈🎀🎁🎗🎋🎋🎊🎉🎈🎀🎁🎁🎗🎋🎋💜🧡💛💚💙👏🏻💙💛💜💃🏻💃🏻🧡💚💙😘😘😘👏🏻💙💛🎗🎁🎉👏🏻💚🎁🎗💃🏻💜💛💚💙😘😘

بح بححححح شایلینننننن گل گلاب خوشکل مشکل یکی یدونه گل تو خونه گل سر سبد توی خونه عزیز دل همه ناز تو ...

مرسیییی خوشگلممممم ....😘😘😘😘

فدای توووووووو😍😍😍😍

چه انرژی ایووووول⁦❤️⁩⁦❤️⁩

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹
تولدت مبارک عزیزم. به منم الان پیام داد. تولد منم هست🤗

مرسی جیگر 

تولدتوهم مبارک💃💃💃💃

مرسیییی خوشگلممممم ....😘😘😘😘 فدای توووووووو😍😍😍😍 چه انرژی ایووووول⁦❤️⁩⁦❤️⁩

قربونننن توووووو 

بوسسسسس بوسسسسسس🎈😘🎈😘🎈😘🎈😘🎈😘🎈😘🎈😘🎈😘🎈😘🎈😘🎈😘🎈😘🎈🎈😘🎈

وایییی وایییی وایییییی تولوت مبارک قند نبات خوشکل خوشکلا عزیز دلمممممم جوجه ی خوشکل و گل بهار نارنج ...

ممنونم عزیزم.

تو چقدر مهربونی😍😙♥️

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
قربونننن توووووو  بوسسسسس بوسسسسسس🎈😘🎈😘🎈😘🎈😘🎈😘🎈😘🎈😘🎈😘🎈😘🎈😘🎈😘🎈😘🎈🎈😘🎈

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ممنونم عزیزم. تو چقدر مهربونی😍😙♥️

قوبونت برم چیزی که نگفتم یه تبریک کوچولو بود خودت خییلیییی خیلیییی مهربونی که منو مهربون میبینی خوشششششکلللل دلمممممم 

بوسسسس بوسسسسس😘😘😘😘😘🧡💛💚💙👏🏻🎊🎉🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈

2706