2733
2734

من امشب مهمون دارم

کله پاچه رو این طور درست کرد ۳ تا حبه سیر پیاز  زرد چوبه و فلفل اضافه کردم یه چوب دارچین اضافه کردم بهش

نمک و ابلیمو هم برای اخر گذاشتم 

🤗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

سیردیگه چرا؟؟

منtvدیدم کرفس وهویجم میریزن

پیاز

کله پاچه

سیرابی

گوشت گردن

نمک وفلفل وزردچوبه

لیموهم اخرکار

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

پیاز درشت خورد کن با سیر کله رو بزار داخل قابلمه با پیاز و سیر یکم تفت بده بعد زرد چوبه و نمک  و  لیمو  ۵ دقیقه تفت بده اب بریز روش یه قل که خورد زیرش رو کم کن .همین دستور سر آشپز رستوران شوهرم 😉😍😍😍

قربان وفای سگ ♥️
2738

من اصلا نمیتونم دست بزنم ب خود کله ک بپزمش چندشم میشه شما چطوری میتونید دستکش میپوشید☹

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃
ما کله پاچه رو تنها می پزیم، کنارش سیر و سرکه میزاریم . تمام.  مواد زیادی و اضافی طعم اصلی کله ...

باید پیازش زیاد باشه تا بوی ضخم نده

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗

من پیازو تفت میدم توروغن زردچوبه ورب میزنم تفت که خورد آب میریزم آلو بخارا میریزم توش ۳دونه گندمم میریزم میذارم توزود پزبپزه بستگی به کله پاچت داره که بره باشه یا بزو گوسفند بزرگ من برا بره نیم ساعت برای مامان بره یه ساعت بعد سرشو باز میکنم میذارم روشعله تا جا بیفته.😉سیرم میزنن اما من دوس ندارم

من عشق آرزو کردم تو برآورده شدی❤
من اصلا نمیتونم دست بزنم ب خود کله ک بپزمش چندشم میشه شما چطوری میتونید دستکش میپوشید☹

بله من نمیتونم به ماهی و کله اینا دست بزنم شوهرم کله شست 

الانم دستم تو دستکش کردم 

🤗
2706