2737
2734
عنوان

آش رشته

138 بازدید | 11 پست

سلام دوستان عیدتون مبارک،یه سوال دارم ازتون،میخوام آش رشته درست کنم سبزی آشم کمه،میشه یکم اسفناج بپزم باسبزی مخلوط کنم؟ گشنیزهم دارم

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره میشه اسفناج و گشنیز هم یکی از سبزیهای آش  دیگه

مرسی،ممنون ازراهنماییتون،جدابپزم مخلوط کنم یاهمش باهم سرخ کنم؟

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  
مریی،ممنون ازراهنماییتون،جدابپزم خلوط کنم یاهمش باهم سرخ کنم؟

سرخ نه سبزی اش رو که سرخ نمیکنن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
مریی،ممنون ازراهنماییتون،جدابپزم خلوط کنم یاهمش باهم سرخ کنم؟

با بقیه سبزی هات بریز بپزه ،مگه سرخ میکنی سبزی آش و ،من‌هیچ وقت سرخ نمیکنم‌

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
با بقیه سبزی هات بریز بپزه ،مگه سرخ میکنی سبزی آش و ،من‌هیچ وقت سرخ نمیکنم‌

نه منظورم همون تفت دادن اولش هس،که بوخامیش گرفته بشه

2738
نه منظورم همون تفت دادن اولش هس،که بوخامیش گرفته بشه

نه سبزی اش رو وقتی اب جوش اومد با عدس بریز بپزه بعد نیم پز که شد نخود لوبیا رو اضافه کن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

عزیزم آش رشته میخوای بپزی، اسمش آشه نه خورش.باید آبپز باشه.حالا پیاز داغ هم بخاطر خوشگلی و مزه اش میزنیم

یه غذای نسبتا سالم هم که میخوریم شما بردار سرخ کن خاصیتش رو از بین ببر😁😁😁

عزیزم آش رشته میخوای بپزی، اسمش آشه نه خورش.باید آبپز باشه.حالا پیاز داغ هم بخاطر خوشگلی و مزه اش می ...

عزیزم‌ من که گفتم تفتش بدم آخه سبزیم یخ زده بود گفتم کمی تفتش بدم!!!