2410
2553
عنوان

بچه ها چرا من اینجوری نیستم!؟!!😕

216 بازدید | 32 پست

نمیدونم مشکل از منه یا شوهرم

صبح تاپیک یه خانومی خوندم گفت شوهرمو امتحان کردم و خودم ضربه خوردم حالا شوهرشم گفته که متاهله و زنشو دوست داره ولی باز ناراحت شده 

من انقد بیخیالم که با چند تا کاربری فیک تا حالا با شوهرم چت کردم اونم چه چتایی!! ولی عین خیالمم نیست درسته الان از چشمم افتاده ولی قبلا که عاشقش بودم باز شوهرم میگفت که قبل از من با چند تا خانوم رابطه داشته😐😐 و حتی شماره های دوست دختراشم که باهاشون بوده رو پیش من حذف کرد و من عین خیالمم نبود الانم راحت پیشم میگه اگه اگه ارضا نشم همه جا خانوم پیدا میشه که منو ارضا کنند😑😑 یعنی من دوستش ندارم و به خاطر همینم به اینجور چیزا حساس نیستم؟ 🤔🤔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

احتمالا 

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟
2714

آخر و پایان عشق نفرت نیست بی تفاوتیه.شما الان به اونجا رسیدی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

چون دوسش نداری برات مهم نیست اما معلومه خودتم دوست نداری

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2706