2737
2734

سلام دوستان گلم عیدتون مبارک.میخوام یه سرویس نقره بخرم.بعضی از نقره ها زرد و سفیدن مثل طلا سفید و زرد که مخلوط هستن اینا بعد از یه مدت طلایی هاش سیاه نمیشن؟

کسی میدونه در خرید نقره چه چیزایی مد نظرمون باشه که گول نخوریم؟30گرم نقره چقدر در میاد؟

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست

از قیمت جدید اطلاع ندارم! 

طلایی هاش اگه آب نخوره تا یه سال همونطور میمونه... اما من گوشواره داشتم بعد دو سه ماه نقره ای شدن سیاه نمیشه! 

درکل واسه سفید کردن نقره یه شب بذاریش تو رب گوجه فرنگی، صبح با خمیر دندون و مسواک بشوریش برق میفته! 

در مورد کلاه رفتن سرت هم باید عرض کنم شما 500 هزار تومن نقره بخری، روز بعد هم بخوای بفروشی 50 هزار تومن ازت می‌خرن!  مثل طلا نیس به قیمتی که میفروشن فقط بدون اجرت بردارن... مفت میخرن

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
از قیمت جدید اطلاع ندارم!  طلایی هاش اگه آب نخوره تا یه سال همونطور میمونه... اما من گوشواره د ...

گلم قصد فروش ندارم.فقط میخوام نگه دارم.بنظرت اونایب که میگن اب طلا میزنن پس اونا هم میره؟؟یه نقره فروشی خوب تو شهرمونه میگفت هر مدل انتخاب کنی بخوای برات اب طلا میکنیم

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم اگر میخوای بخری اصلااااا به فکر فروشش نباش.چون خیلی ضرره منم دنبال یه انگشتر عالی هستم برا خودم بگیرم تا بدم به عروسم و دخترم.البته گفته باشم من اصلا بچه ندارم فقط ادمی هستم ارزوهام زیاده و همسرم هم خیلی پشتمه برا خیالبافی میگه انگار برکت زندگیمه  

2731
گلم قصد فروش ندارم.فقط میخوام نگه دارم.بنظرت اونایب که میگن اب طلا میزنن پس اونا هم میره؟؟یه نقره فر ...

میگم من گوشواره هام دائم گوشم بود بعد دو سه ماه نقره ای شدن، گردنبندش یه ساله تو جعبس فقط مهمونی ها میندازم هنوز طلایی 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
به نظرم اگر میخوای بخری اصلااااا به فکر فروشش نباش.چون خیلی ضرره منم دنبال یه انگشتر عالی هستم برا خ ...

عزیزم ایشالا که خدا بهت هم پسر بده هم دختر😊

میگم من گوشواره هام دائم گوشم بود بعد دو سه ماه نقره ای شدن، گردنبندش یه ساله تو جعبس فقط مهمونی ها ...

ممنونم گلم.

2738