2737
2734
عنوان

شك كردن به همسرم

238 بازدید | 15 پست

سلام بچه ها 

من يه بارداري خارج از رحم داشتم و ٤ شنبه بستري شدم و يه آمپول بهم زدن كه سقط بشه كه هنوزم نشده 

هفته ٥ بارداري بودم 

٣ هفته بود كه دكتر بهم گفته بود س ك س نداشته باشيد

وقتي ميخواستم مرخص بِشم همسرم گفت از دكتر بپرس ميتونيم  س ك س داشته باشيم پرسيدم دكتر گفت يه چند روز نه بازم جمعه شب مجبورم كرد به دكتر پيام دادم دكتر گفت خيلي با احتياط اومدم با ذوق بهش گفتم ولي چون خونه مامانم موندم گفت بزار برم خونه خودمون فردا دوش بگيرم بيام فردا س ك س داشته باشيم ديشب اومد بهم گفت برو دوش بگير بيا رفتم دوش گرفتم گفتم خوب ديگه امشب أوكي ميشه ولي اومدم ديدم محل نذاشت اصلا منم خوابيدم نميدونم چرا اون كه اين قدر تشنه بود چرا اينجوري شده پيش خودم ميگم نكنه خطايي كرده باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوست من خانمش ۷ ماهه بارداره و دکتر براشون منع کرده ،بعد دوستم رفته یه خانم رو صیغه کرده .....و فقط ...

چقدر دوستتون قدر نشناش و نامرده.

2738

اگه بهش فهموندی ک بهش شک داری کار اشتباهی کردی.چرا از هر چیز پیش پا افتاده ای به این میرسی ک شوهرتون خیانت کرده.

یه دوست خانوادگی داشتیم که حاملگی سختی داشت شوهرش صیغه کرده بود بدروغ میگفت شیفت برداشتم خانمه خوشحال که شوهرش مردزندگیه .فقطشوهرم خبرداشت که به منم گفت .اعصابم خردبود.دلم براخانمه میسوخت که ازهمه لحاظ صدبرابربه شوهره سربود.حالام بعدچندسال که بچشونم بزرگ شده باوجود هات بودن خانمه .شوهرش همچنان به صیغه کردناش ادامه میده وعادت کرده مرتیکه چندش.حالا اون موقع شایییییدمجبوربوده حالاچی

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد
2706