2733
2734
عنوان

كمك در انتخاب اسم

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 28 پست

لاریساچه اسم زیبایی،واقعابهت تبریک میگم،اسم پسرمن اَرشاست

،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍مشاورخانواده،اگه کسی مشکلی مسئله ای داره میتونه پیام بده،همین که حال دلتون کمی روبراه بشه برام کافیه😘😘🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لاریساچه اسم زیبایی،واقعابهت تبریک میگم،اسم پسرمن اَرشاست

ممنونم عزيز دلم 😍 آرشا هم اتفاقاً من خوشم مياد كه اسم گل پسر شماست 

خدايا چنان كن سرانجام كار تا تو خشنود باشي و ما رستگار 
بله  من در آرزوی داشتن دخترم اگه خدا لایق بدونه دوست دارم اگه خدا بهم هدیه داد وصال،نورا ...

عزيزم انشالله كه به آرزوتون برسيد و هر اسمي كه مد نظرتون هست بزاريد 🌻🌻

2731
2738
عزيزم انشالله كه به آرزوتون برسيد و هر اسمي كه مد نظرتون هست بزاريد 🌻🌻

ممنون عزیزم

بارداری برام دعا کن خدا بهم یدختر سالم و صالح و زیبا بده

انشالله شما هم بسلامتی زایمان کنی

🧚‍♀️

بهت بر نخوره آخه چیه این اسمها

به هرکی میگی اسمت چیه میگه آرسام سورنا سامیار رادین بهراد آدرین ارتان آرتین  ایهان ویهان نیکان اراد به خدا شورش دراومد ولی بعضی اسمها ارش پارسا سپهر محمد علی هر قدر هم تکراری بشن اصلا اذیت کننده نیستن

بهت بر نخوره آخه چیه این اسمها به هرکی میگی اسمت چیه میگه آرسام سورنا سامیار رادین بهراد آدرین ارتا ...

خب عزيزم سليقه ايي هستش من مثلاً أسامي تكراري دوست ندارم