2733
2734
عنوان

امروز تولد مادر شوهرمه

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 34 پست
زنگ بزن  مادرشوهرمن پارسال كادو تولدي ك براش خريدمو پس فرستاد چون قهر بوديم ولي من امسال بازم ...

خ بی ادبا.چرا دوباره واسش گرفتی.

فرشته در چنگال دیو😮😮

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=87518102]زنگ بزن  مادرشوهرمن پارسال كادو تولدي ك براش خريدمو پس فرستاد چون قهر بوديم ولي من امسال بازم ...[/QUOTEمنم میگم بزرگتره ،البته مشکلی نداریم ولی خب ی وقتایی ی رفتارایی میبینی حرصت میده 

مگر میشود زندگی ام را بهم ریخته آفریده باشد خدای دانه های انار ...
2731

مثلا رفته بودیم اونجا ،شوهرم سرما خورد بعد مامانش گفت ب خاطر اینکه تو تشک شو نزدیک بخاری میندازی این گرمش میشه پتو رو از رو خودش میندازه اونور سرما میخوره وااااای میخوام سرمو بکوبونم ب دیوار 

نزن بابا بلخره مادرشوهره هر چقدرم محبت کنی یجاهایی جوری حالتو میگیره و خواهد گرفت که واسه خوبیا و سا ...

دقیقا همینه ی جوری لج تو درمیاره بالاخره

2738
مقصر اونه ،باید عذر خواهی کنه 

حالا اگر مادرخودتون ب خانمتون چیزی میگفت ک خانمتون ناراحت میشد و حق باهاش بود حاضر میشدید عذرخواهی کنه؟؟

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی
دقیقا همینه ی جوری لج تو درمیاره بالاخره

دقیقا اصلا بروی خودتو نیار اگه ممکنه شوهرتم نیاره انقد خوبی کردم بمادرشوهرم هر دفعه روز مادر کادو میکرفتم اول میرفتم خونه اون اول به اون زنگ میزدم بخدا هرسال کادومو دوسه بار پس میفرستاد که فلانجاشو نپسندیدم منم سه بار بخاطرش میرفتم تو بازار و با دردسر عوض میکردم همه کارای خونشو میکردم برادر زاده خودش که عروسشه انقد هواشو نداشت که من غریبه داشتم ولی انقد خرد میکنه منو انقد قربون صدقه بچه های زشت اون میره که بخدا بچه من همه عالم از همسایه و فامیلای خودشوهرم و مهدکودک همه میگن خیللللللی خوشگل و نازه ولی تواین ۴ سال یبار به بچم نگفته قربونت برم حتی فک و فامیل شوهرم همیشه یواشکی میگن که واقعا شانس آوردی بچه ت ب خونواده شوهرت نرفته...درحالیکه قربون صدقه چشمای سیاه و فلان و بهمان اون نوه هاش میره واسه بچه من فقط میگه آخی آخییی...برا تولد نوه هایی که از برادر زاده های خودشونن کادو مدال و زنجیر طلا میدن بخدا واسه بچه من یه جفت جوراب کادو دادن در حالیکه اونا روز مادر و پدر یه پیژامه و لباس زیر میگیرن من هر بار پیراهن مجلسی و کفش چرم و ...الان انقد دلم برای خوبیایی که کردم میسوزه

چقد خانم ها از مادر شوهر بدشون میاد ،خدا رو شکر خانم من اینطور نیست و با مادرم رابطش خوبه ....

چون مادر شوهرا خیلی بین عروسایی که غریبن با اونایی که از فامیل خودشونن فرق میذارن و همچنین بین بچه هاشون

2706