2703
2553
عنوان

خواستگارم+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 58180 بازدید | 525 پست
هورمون چی🤔😂منم بخاطرشغلش ظاهرش وضعش هی گفتم اشنا بشم کات نکردم اما دیدم واقعا بااین اخلاق نمیشه

دیدی یه گربع تو خیابون میبینی دلت قنج میره دوست داری بغلش کنی نازش کنی،همون هورمونه

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقداعصابم ریخت بهم ک وقتموصرف اشنایی بااین کردم یه جوری اون زنش مقصر جلوه میداد بدیش میگفت ک امروز م ...

اين ك اشنايي برا ازدواج نبوده

بيشتر شبيه دوستي بوده

تو اشنايي برا ازدواج حرفي از ابراز علاقه نيست

شما باهم دوست شدين و ب بيراهه رفته اشنايي

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2720
انگارمن اون حرفارو بش زدم خودش زده به خریت

جوابشو نده بگو مامانت زودتر جواب منفی رو بده به مامانش بیخیال شغل وظاهرش اخلاق تو اولویت از نظر من 

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍
زنگ میزنه هنوز 😑میگه واگذارت به خدا

پست من ص هشت را خوندی؟

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»

اگه واقعا نميخايش ب مامانت ميگفتي تا ب خانواده ش ز بزنه و حواب منفي بده

خودتم كم بچه بازي نداشتي 

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
جوابشو نده بگو مامانت زودتر جواب منفی رو بده به مامانش بیخیال شغل وظاهرش اخلاق تو اولویت از نظر من&n ...

اخلاق که نباشه زندگی مفت نمیارزه،فکر میکنین شوهر من چقدره درامدش؟ شغلش آزاده و کم کمش برجی شش هفت درامدشه

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2714
اخلاق که نباشه زندگی مفت نمیارزه،فکر میکنین شوهر من چقدره درامدش؟ شغلش آزاده و کم کمش برجی شش هفت در ...

دقیقا من شوهرم درامدش زیاد نیست ولی اخلاقش عالیه 

ولی اکثر مردم بیشتر به پول اهمیت میدن تو این دوره 

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍
اره گفتم فقط دلم میسوزه براسادگی خودم

ناراحت نباش،خداروشکر اولش فهمیدی،من که بدبخت شدم خواهرم،وضعتو با من مقایسه کن خداروشکر کن

باباماتو 10 روزمکالمه جهت اشنایی به بیراهه رفته شد.

خب برا چي بجاي ك سر موضوعات مهم صحبت بشه بهش اجازه دادي اينجوري رفتار كنه

خودت بايد بهش ميگفتي ياداوري ميكردي ك راجع ب چي حرف بزنيد

ولش كن اين ادمو

2706