2726

بنظرم نرسونی بهترنه.  دحفظ کن.اگه اون حسی داشته باشه میگه

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کارمند بانکیه من زیاد میرم اونجا دوست برادرم هم هست 

عزیزم بشین دست به دامن خدا شو یه جوری شما رو سر راه هم قرار بده از من به تو نصیحت خواهرانه هیچ وقت تو قدم نزار جلو والا ما رو خودشون بعد هفت خوان رستم به دست اوردن باز روزش برسه هزار تا سرکوفت میزنن چه برسه که خودت بگی دوستش داری

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست

نکنی این کارو ها به حرف بعضی جو گیرای اینجا هم گوش نده 

اگه ی نفر میشناسی که قابل اعتماده بگو به صورت نامحسوس تو رو پیشنهاد بده 

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜

وای چقد ما دخترا بدبختیم ک نمیتونیم بگیم

خود منم بهش نگفتم حالا در شرف ازدواجه

امشب میخوام بهش بگم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
نکنی این کارو ها به حرف بعضی جو گیرای اینجا هم گوش نده  اگه ی نفر میشناسی که قابل اعتماده بگو ...

دوستم همکارشه . نمیدونم بهش بگم یا نه میترسم خرابش کنم

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
وای چقد ما دخترا بدبختیم ک نمیتونیم بگیم خود منم بهش نگفتم حالا در شرف ازدواجه امشب میخوام بهش بگم

چطوری میخوای بگی میشه یکم توضیح بدی

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
وای چقد ما دخترا بدبختیم ک نمیتونیم بگیم خود منم بهش نگفتم حالا در شرف ازدواجه امشب میخوام بهش بگم

تاپیک زدی عشقم ازدواج کرد 

یعنی الان بری پیشنهاد بدی دلت برای اون دختر نمیسوزه؟🙄🙄🙄 

تازه مظلوم نماییم میکنی؟🙄🙄🙄 

اشتباه ترین کار ممکن اینه که بری بهش بگی و اینکه زیاد میری اونجا باعث میشی یک درصد پیش خودش بگه این دختر کار و زندگی نداره 

بسپار به خدا و بدون اگه اونم به تو حسی داشته باشه پا پیش میزاره 

کار تو رو من سالها پیش تو دوران جاهلیتم انجام دادم و چیزی جز تحقیر نصیبم نشد میگم تحقیر نه اینکه کاری کرده باشه ولی رک گفت کس دیگه ای رو دوس داره 

همون موقع هم دوستش بهم پیشنهاد داد و ابراز علاقه کرد که دوسش نداشتم 

این قضیه مال دوران دبیرستانمه 😑😑😑😑

وقتی یادم مساد دلم میخواد خودمو از حرص بکشم

در همه حال شکر خدا
چطوری میخوای بگی میشه یکم توضیح بدی

قبلا بهش با یه اکانت ناشناس پیام دادم و گفتم دوسش دارم کلی اصرار کرد ک بدونه اما چیزی بهش نگفتم الان در شرف ازدواجه اگه نگم ممکنه برا همیشه از دستش بدم دیروز بهش پیام دادم و گفتم کنار اونی که دوستش داری خوشبخت شی اما بازم اصرار داره بدونه کی هستم حتی باهام دعوا کرد و جوابمم نداد گف تا وقتی اسمتو نگفتی پیام نده

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
تاپیک زدی عشقم ازدواج کرد  یعنی الان بری پیشنهاد بدی دلت برای اون دختر نمیسوزه؟🙄🙄🙄  ت ...

حرف دهنتو بفهم من فک کردم ازدواج کرده اون خودش گفت هنوز اتفاق خاصی نیوفتاده و دیر نشده....چشم داری سواد داری برو بخون....وقتی چیزی نمیدونی چرا قضاوت میکنی امیدوارم روزی سرت بیاد تا حال منو بفهمی 

2706