2703
2553
عنوان

ممکنه باردار باشم?

154 بازدید | 15 پست

سلام دوستان

من چند وقتی ستش ک تو اقدامم ی پسر 6 ساله هم دارم 25 سالمه

هرماه دو روز پس  پیش 17ام پریود میشدم ماه پیش با 7 روز تاخیر و بیبی چک زدم خط دومش چندان پر رنگ نبود.این ماهم ام 1ام اردیبهشت هسش و هنوز پریود نشدم ولی مثل همیشه دردایی مثل قبل پریود دارم

موقع بارداری پسرم از همون اول پریودم قطع شد و حالت تهوع خیلی بدی از اول تا اخر داشتم

ممکنه باردار باشم? چون ماه پیش ناامید شدم بعد پریود دیروقتم

سلام عیدتون مبارک😘خب فعلا بیبی نزن بزار یکم دیگه عقب انداختی یه دفعه آز بده

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
سلام عیدتون مبارک😘 خب فعلا بیبی نزن بزار یکم دیگه عقب انداختی یه دفعه آز بده

همچنین عزیزم

درسته نظرتون میخوام یک هفته هم صبر کنم اگه خبری از پریودم نشد برم آزمایش بدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خط کم رنگ هم نشانه بارداریه ایشالاه مثبته

هفت روز بعد عقب افتادن پریودم بیبی چک زدم همون روز هفتمم هم بعد تست پریود شدم با اینکه خیلی ذوق داشتم دیگه فک کردم اشتباهه چون پر رنگ پر رنگ نیسش...انشاءالله همسرم ک خیلی خوشحال میشه

من دیشب خواب دیدم باردارم داشتم سکته میکردم دنبال دکتر و دارو بودم بندازمش

خوابتون برعکسه احتمالا زیاد بچه دوست دارین

منم زیاد مایل نیستم چون ارشد میخونم ولی بقیه زیاد اصرار دارن بخصوص مامانم و پسرم

خوابتون برعکسه احتمالا زیاد بچه دوست دارین منم زیاد مایل نیستم چون ارشد میخونم ولی بقیه زیاد اصرار ...

نه اتفاقا اصلا راضی نیستم دخترم ۵ سالشه و من خیلی سختی کشیدم از نظر روحی خونه ام تازه خریدیم دوخپابه اسدخترمم لپس اگه بچه بخواد باید ۳خواب بخره نصفشم به نامم بزنه پول نقدم بهم بده برم خرید و دکتر رژیم 😂😂😂😂😂

2714
نه اتفاقا اصلا راضی نیستم دخترم ۵ سالشه و من خیلی سختی کشیدم از نظر روحی خونه ام تازه خریدیم دوخپابه ...

من و همسرمم تک فرزندیم کلا عشق بچه ایم البته همه مردا عین همه ان بیشترش ما خانوما باید مستقل باشیم والا ک هیچکدوم نمیتونن خانومشون رو 100درصد راضی نگه دارن

برامنم دعاکنین😭بعددورروز تاخیر بلاخره پریه لعنتی اومد😭

عزیزم 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
من و همسرمم تک فرزندیم کلا عشق بچه ایم البته همه مردا عین همه ان بیشترش ما خانوما باید مستقل باشیم و ...

ماله من اون زمانا خیلی سرد بود اصلا توجه نمیکرد بهم الان خوب شده ها اما تجربه بدی از خودشو مادرش دارم خودش که میگه من ۳ تا بچه دپس دارم اما من فقط میخندم 

هفت روز بعد عقب افتادن پریودم بیبی چک زدم همون روز هفتمم هم بعد تست پریود شدم با اینکه خیلی ذوق داشت ...

ببخشید شما که تجربه یه بار بارداری دارین میشه سوالمو حواب بدین من دو روز دیکه مونده به پریم هیچ نشونه ایی ندارم میشه امیدوار باشم 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
برامنم دعاکنین😭بعددورروز تاخیر بلاخره پریه لعنتی اومد😭

دو سه روز پس و پیش عادیه بخصوص با تغییر فصول ول یانشاءالله ب زودی مامان بشین بزرگترین لذت دنیا رو بچشین

ببخشید شما که تجربه یه بار بارداری دارین میشه سوالمو حواب بدین من دو روز دیکه مونده به پریم هیچ نشون ...

نشانه های بارداری تو هر شخص متفاوته ولی اولین نشانه اش قطع پریوده باید منتظر بمونین من ک تو بارداری قبلیم هر ماه موقع پریودم درد شکم داشتم

2706