2737
2734
عنوان

ببینید مادرشوهرم چقدر بچه هست..

397 بازدید | 19 پست

راستش چندشب پیش اونجا بودیم..

اخه همیشه من هرچی میخرم و میفهمه من چیزی گرفتم فورا میگه بیار ببینم..یا مثلا میگه بپوشش..

اینم اون شب گفت دوتا پارچه گرفتم ..منم گفتم بیار ببینمشون..مکث کرد و گفت جای سختیه نمیتونم بیارم..واقعا حالمو بهم زد..زن پنجاه ساله فک میکنه په تحفه ایه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نخواسته نشون بده،،،خب،

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738
بعد توام فوری میپوشی یا میبری ببینه؟؟؟؟؟

واقعا حالم از خودم بهم خورد که من چقدر ساده بودم..همه چیو که میگفت بیار ببینم میاوردم..اونوقت این همه چیو ازم مخفی میکنه..منم از این ببعد هیچی نشونش نمیدم

تقصیر اون نیست تقصیر خودته تو چرا همه چیتو نشون میدی لابد از این کارت خوشت میاد اون خوشش نمیاد به ...

نه منم خوشم نمیاد..اون اصرار میکنه منم مجبور میشم..توی رودروایسی میمونم نشون میدم..اتفاقا بدم میاد.

خوشبحالت که درگیریت با مادرشوهرت اینه😐

نه بخدا خیلی درگیری دارم باهاش...خیلی حالمو بهم میزنه..هرسری میرم خونش اعصابمو خورد میکنه..دیگه نمیدونه چیکار کنه زنیکه

نه منم خوشم نمیاد..اون اصرار میکنه منم مجبور میشم..توی رودروایسی میمونم نشون میدم..اتفاقا بدم میاد.

بازم تقصیر خودته رودروایستی معنی نداره اصلا 

این ما هم هستیم که انتخاب میکنیم چه رفتاری کنیم 

مسءول رفتار خودمون خودمون هستیم 

این دفعه گفت بگو جایی گذاشتم الان حوصله ندارم بعد بگو اخرش وقتی پوشیدم میبینید حالا اینا رو با لبخند بگو که کدورت میش نیاد یه چند بار لگی دیگه اونم پیگیر نمیشه

چشمانم را 
2706