2726
عنوان

کمپین درخواست مدیریت تاپیکها

714 بازدید | 87 پست

با سلام خدمت مدیریت سایت 

من به عنوان یک کاربر قدیمی در خواست میکنم که لطفا ترتیب بدین که حذف پست و تاپیک در اختیار استارتر تاپیک باشه تا استارتر بتونه تاپیک خودش رو مدیریت کنه 

ممنونم

مدیر فعلی سایت پرژک هستم😎

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای کاربریتووو چقد قدیمیههه

آره،،،آدم ازش میترسه😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ممنون خانم شما حق آب و گل دارید 

واقعا باید رسیدگی بشه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
اره من فسیل شدم دیگه خودم که ندیدم 😆

😂

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

موافقم منم نینی یار های محترم که درست رسیدگی نمیکنن حداقل اختیار دست خود کاربرا باشه که اینجوری افتضاح به بار نیاد

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          
اره من فسیل شدم دیگه خودم که ندیدم 😆

کاربر قدیمی

حمایت حمایت✊🏻

البته اینم هست اگه یمی بیاد هرچی دلش خواست بر علیه آدم بگه و بره چی؟

من میگم هم این روال باشه هم اینکه دست خودمونم باشه

🧚‍♀️
2706