2726
قفل کن سریع

خاک توسرش قلبم ریخت پایین چرا این ک.ثافط قطع نمیشه. نی نی یار چیکارس این وسط😠

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خاک توسرش قلبم ریخت پایین چرا این ک.ثافط قطع نمیشه. نی نی یار چیکارس این وسط😠

وای  من خسته شدم حیا هم دیگه نداره  فش دیگه نمیده عکس چیزشو میزاره س تا تاپیکای منو الان ب گند کشید  

وای  من خسته شدم حیا هم دیگه نداره  فش دیگه نمیده عکس چیزشو میزاره س تا تاپیکای منو الان ب ...

من رفتم کلا تا وقتی این بیشرف حرومزاده اینجاس نمیام الانم منو ریپلای کرد دوباره عکس گذاشت بشکنه اون چیزی که عکسشو گذاشت

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
چون خواب تشريف دارن😬😬😬 اگه تعطيل كردن و حذف كردن تاپيك دست استارتر بود الان اينجورى نميشد هركى ...

فکر میکنم استارتر این تاپیک همین بی شرم باشه.

قبلا وقیح داشتیم.الآن بی شرم داریم.

2706