1232
1226
قفل کن سریع

خاک توسرش قلبم ریخت پایین چرا این ک.ثافط قطع نمیشه. نی نی یار چیکارس این وسط😠

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایا شکرت مامان شدم😍تاعمر دارم مدیونتم تو اوج ناامیدی معجزتو نشونم دادی و تولد امام زمان عیدیمو دادی مرسیییییییی😍میشه واسه سلامتی نی نیم صلوات بفرستین😘

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

خاک توسرش قلبم ریخت پایین چرا این ک.ثافط قطع نمیشه. نی نی یار چیکارس این وسط😠

وای  من خسته شدم حیا هم دیگه نداره  فش دیگه نمیده عکس چیزشو میزاره س تا تاپیکای منو الان ب گند کشید  

1156
وای  من خسته شدم حیا هم دیگه نداره  فش دیگه نمیده عکس چیزشو میزاره س تا تاپیکای منو الان ب ...

من رفتم کلا تا وقتی این بیشرف حرومزاده اینجاس نمیام الانم منو ریپلای کرد دوباره عکس گذاشت بشکنه اون چیزی که عکسشو گذاشت

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایا شکرت مامان شدم😍تاعمر دارم مدیونتم تو اوج ناامیدی معجزتو نشونم دادی و تولد امام زمان عیدیمو دادی مرسیییییییی😍میشه واسه سلامتی نی نیم صلوات بفرستین😘
بیا بخورش بدو

دقیقا تومشکلت چیه؟؟ بگو تاشاید فکری برات کردن!؟؟ 

خوب است همین که عشق در تو فصل نمی‌ شناسدخوب است همین که می‌ شود در هر زمان و هر فصلی آن را از نگاه تو چید و بوسیدو روی چشم گذاشت …😗
8
@نی_نی_یار_3     @نی_نی_یار_5     @نی_نی_یار_1     چرا این کار ...

چون خواب تشريف دارن😬😬😬

اگه تعطيل كردن و حذف كردن تاپيك دست خود كاربرا بود الان اينجورى نميشد

هركى تاپيكش رو ميخواست حذف ميكرد پست هاى نامناسب رو هم مديريت ميكرد و حذف ميكرد...

منتظر اينكه نى نى يار بياد هم  نميشد

قبلا شب تا صبح نى نى يار بود اما الان نيست....

من از كاربراي قديمي ام...🙄🙄🤢🤢🤐🤐😳😳😎 اينجانب اينقدر كاربريم قديميه كه وقتي اصلا ني ني سايتي نبود و سايتي وجود نداشت و خانم تهراني هم بدنيا نيومده بود و ني ني يارا هم دنبال پستونك شون ميگشتن ، من بودم... 🤥🤥🤥😳😳😰😰 اينقدر قديمي كه شايد باورتون نشه ولي خودمم يادم نمياد...🙄🙄🙄🤔🤔😒😒🙁🙁😳😳😳                                                        بعله ديگه... يه جورايي فسيل سايتم و از اين روزاست كه واسم از طرف گينس بزرگداشت قديمي ترين كاربر رو برگزار كنن...🤢🤢🤢         اينقدر كه من قديمي ام قديمي هم خودش انقدر قديمي نبود😏😏😏😏😏🙄🙄🙄🙄                                                                             اينجا هم كه همه كاربر قديمي و اهل دل 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️                       فكر كنم فقط خانم تهراني و ني ني يار پنج هستن  كه جديدالورودهستن 😒😒😲😲😏😏😣😣😜😜😝😝🤣🤣                                  اين روزها همه كاربر قديمي هستن، شماچطور؟؟؟😝😝😝😜😜                    چطوري قديمي؟؟؟😉😒😏😕🤥🤥🙋🏻🙋🏻
1167
چون خواب تشريف دارن😬😬😬 اگه تعطيل كردن و حذف كردن تاپيك دست استارتر بود الان اينجورى نميشد هركى ...

فکر میکنم استارتر این تاپیک همین بی شرم باشه.

قبلا وقیح داشتیم.الآن بی شرم داریم.

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه 🎂🎂🎂🎂🙌🙌🙌
فکر میکنم استارتر این تاپیک همین بی شرم باشه. قبلا وقیح داشتیم.الآن بی شرم داریم.

وقتى بجاى مرد بودن ، نر بودن ميشه راه و روش آقايون ، بيشتر از اين نميشه توقع داشت...

من از كاربراي قديمي ام...🙄🙄🤢🤢🤐🤐😳😳😎 اينجانب اينقدر كاربريم قديميه كه وقتي اصلا ني ني سايتي نبود و سايتي وجود نداشت و خانم تهراني هم بدنيا نيومده بود و ني ني يارا هم دنبال پستونك شون ميگشتن ، من بودم... 🤥🤥🤥😳😳😰😰 اينقدر قديمي كه شايد باورتون نشه ولي خودمم يادم نمياد...🙄🙄🙄🤔🤔😒😒🙁🙁😳😳😳                                                        بعله ديگه... يه جورايي فسيل سايتم و از اين روزاست كه واسم از طرف گينس بزرگداشت قديمي ترين كاربر رو برگزار كنن...🤢🤢🤢         اينقدر كه من قديمي ام قديمي هم خودش انقدر قديمي نبود😏😏😏😏😏🙄🙄🙄🙄                                                                             اينجا هم كه همه كاربر قديمي و اهل دل 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️                       فكر كنم فقط خانم تهراني و ني ني يار پنج هستن  كه جديدالورودهستن 😒😒😲😲😏😏😣😣😜😜😝😝🤣🤣                                  اين روزها همه كاربر قديمي هستن، شماچطور؟؟؟😝😝😝😜😜                    چطوري قديمي؟؟؟😉😒😏😕🤥🤥🙋🏻🙋🏻