2726

هم من اولین تجربه ی شوهرم هستم هم اون 

یعنی من اولین زن زندگی شوهرم بودم قبل من حتی یه دوست دختر مجازی هم نداشته 

خودمم هیچوقت دوس پسر نداشتم 

اون اوایل درسته هیچی بلد نبودیم از عشق ولی به مرور یاد گرفتیم راه عشق ورزی رو 

با اینکه از قبل عاشق نبودیم حس میکنم خدا پاداشش رو بهمون داد جفتمون پاک موندیم و دست نخورده 

الان عشقمون زبانزد خاص و عام هست 

خدا را شکر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب از حرفاش به مرور میفهمی دیگه ، بعدم ببین هدفش چیه از آشنایی ، نهایت شیش ماه باهاش در ارتباط باش ...

اخه فک کن ما رفتیم ی جایی ک کسی نبود ولی هیچـکاری نکرد

رفتارشم جوری نبود حس دست درازی بهم دست بده

2728

نی نی یار کجایی آخه موقع خوابه مسخره ها کافی بود یه تایپک یه کم سیاسی بود فورا پیداشون میشد     

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 

ببند تاپیکتو

با چشم بسته هم وارد شو

عکسای بدی تو تاپیکت هست

وسرا هم با دختری که دست بهش زدن عروسی نمیکنن

اگرم بکنن تا اخر عمر بهش شک دارن

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒