2410
2553
الهی آمییییین.🙏🙏🙏🙏 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜 ...

❤❤❤❤❤❤

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اه تاپیک نزنید دیگ تا این اشغال ت سایت هس 😑😑😑😑

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
ازکجاباید بفهمی تورو فقط برای این میخواد یا ن؟ دوستم ی شهر دوره و اولین بار چن روز پیش همو دیدیم سه ...

باید خیلی زمان بدی تا بفهمی 

اصلا باورش نکن فعلا ، اگه خوشت میاد ازش فرصت بده ولی حواست جمع باشه ، 

من بعد از یه سال باورم شد ، اولاش اصلا اعتماد نمیکردم بهش 

تا حالا همچین موردی ندیده بودم.این دیگه خیلی بیشعور و بی عقله. خدا شفاش بده.

حالم بهم خورد مرده شورش ببرن

2714
نی نی یار کاش هر چی مرده از سایت پاک کنی بخدا اینجا هم از دستشون امنیت نداریم اه 

وای بچه ها اینو من قبلن گزارش دادم و یکساعت پیش گزارش دادم نی نی سایت کجاست احمق ها

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
چجوری حواسم باشه چجوری ب مروز بفهمم چطورادمیه؟ 

خوب از حرفاش به مرور میفهمی دیگه ، بعدم ببین هدفش چیه از آشنایی ، نهایت شیش ماه باهاش در ارتباط باش بعد ببین واقعا پای حرفای که میزنه وایمسیه ، حواست به خودت باشه دیگه . تو حرف زدنت جوری باش که جرات نکنه حرفای شیطنتی بزنه فعلا ، جاهای عمومی ببیننش ، عکس و متنای خاص نفرست براش ، میفهمی خودت یه مدت که بگذره  

چجوری حواسم باشه چجوری ب مروز بفهمم چطورادمیه؟ 

حالا دستتم نگیره زیاد اتفاق خاصی واسش نمیفته ها،،،

۱۶۲.۵ وزن  هدف ۱۶۲ راضیم ازت،،، دیوونه ی دوست دشتنی از دلم کاش نری خواستی کم باش ولی باش
2706