2410
2553

نه بابا 

نامزد من دو سال و نیم دوس پسرم بود ، کلی هم شیطونی کردیم آخرشم اومد خواستگاری و نامزد شدیم گرچه خودم بهم زدم باهاش ولی هنوزم التماسم میکنه 

تمام دوستام با دوست پسراشون ازدواج کردن خیلی هم خوشبختن 

مهم اینه که با یه مرد واقعی دوست باشی نه این عقب مونده های توهمی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عااااااطی جووووونی اون تاپیک قفل شد. فدات بشم الهی. دستت دردنکنه که به یادم بودی. الهی به هرچیزی ...

نشی عزیزم دعا کردم زودی خبر عقدت بدی دلت هم همیشه خوش باشه 

❤❤❤❤❤❤❤❤❤

برار همه منتظرهای نی نی هم دعا کردم ایشالله امسال نی نی دار بشن

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2714
دوستای منم در مورد دوست پسراشون همینو میگفتن..هیچ وقت دوست پسراشون ازشون خواستگاری نمیکردن نهایتا پی ...

عزیزم من تو عمرم یه دوست پسر نداشتم یعنی خودم و جو خانواده ام این اجازه نداد شوهرم اولین بار که دیدم بهم پیشنهاد ازدواج داد منم خانواده ان به شکل سنتی نشون کردن واسه پسر عمویم  و من نمیخواستمش  و وقتی ایشون بهم پیشنهاد ازدواج داد به خانواده ام گفتم همه مخالفت کردند در نتیجه یکسال با هم دوست بودیم یعنی از اولش همدیگرو میخواستیم واسه ازدواج اما بخاطر شرایط خانواده پنهانی با هم بودیم و در نهایت دو سال نامزدی و بازم قرار ملاقات های مخفیانه الان ۸ ساله ور کنار همیم بیشترین خاطرات خوش مون مال قرار ملاقات های مخفیانه هست الانم تو مسافرتیم اتفاقا امشب خاطرات یادآوری کردیم    

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
نه بابا  نامزد من دو سال و نیم دوس پسرم بود ، کلی هم شیطونی کردیم آخرشم اومد خواستگاری و نامزد ...

ازکجاباید بفهمی تورو فقط برای این میخواد یا ن؟

دوستم ی شهر دوره و اولین بار چن روز پیش همو دیدیم سه روز اومد و کلاپیش هم بودیم اما فقط سرشو گذاشت رو شونم و یامثلا دستشو انداخت دور گردنم

ممکنه واقعا این همه راه کوبونده باشه بیاد فقط برای این چیزا؟ حس بدی بااین کارش بهم دست نداد ولی میترسم اون قصدش فقط همین باشه

وایی و ادم بی شرفی هس اخه این نی نی بارها کجان اه

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
نشی عزیزم دعا کردم زودی خبر عقدت بدی دلت هم همیشه خوش باشه  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤ برار همه منتظرهای نی نی ...

الهی آمییییین.🙏🙏🙏🙏

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

2706