1147
1273
نی نی یار کاش هر چی مرده از سایت پاک کنی بخدا اینجا هم از دستشون امنیت نداریم اه 

وای بچه ها اینو من قبلن گزارش دادم و یکساعت پیش گزارش دادم نی نی سایت کجاست احمق ها

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
چجوری حواسم باشه چجوری ب مروز بفهمم چطورادمیه؟ 

خوب از حرفاش به مرور میفهمی دیگه ، بعدم ببین هدفش چیه از آشنایی ، نهایت شیش ماه باهاش در ارتباط باش بعد ببین واقعا پای حرفای که میزنه وایمسیه ، حواست به خودت باشه دیگه . تو حرف زدنت جوری باش که جرات نکنه حرفای شیطنتی بزنه فعلا ، جاهای عمومی ببیننش ، عکس و متنای خاص نفرست براش ، میفهمی خودت یه مدت که بگذره  

چجوری حواسم باشه چجوری ب مروز بفهمم چطورادمیه؟ 

حالا دستتم نگیره زیاد اتفاق خاصی واسش نمیفته ها،،،

۱۶۲.۵ وزن  هدف ۱۶۲ راضیم ازت،،، دیوونه ی دوست دشتنی از دلم کاش نری خواستی کم باش ولی باش

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

ی سوال چ مدت بعد رابطتون دستتو گرف

ما همون روز اول که رفتیم بیرون دست همو گرفتسم

الانم 7 ساله مزدوجیم

شوهرم از همون روز اول عاشقم شده بود.😎 به ادمش بستگی داره

من و دخترام، شما همه 😜😜

نه عزیزم صحت نداره 😏

.......خودت چشمامو میبندی و این قصه تموم میشه 💞           🅰️خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                           .   🅱️به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
1279

هم من اولین تجربه ی شوهرم هستم هم اون 

یعنی من اولین زن زندگی شوهرم بودم قبل من حتی یه دوست دختر مجازی هم نداشته 

خودمم هیچوقت دوس پسر نداشتم 

اون اوایل درسته هیچی بلد نبودیم از عشق ولی به مرور یاد گرفتیم راه عشق ورزی رو 

با اینکه از قبل عاشق نبودیم حس میکنم خدا پاداشش رو بهمون داد جفتمون پاک موندیم و دست نخورده 

الان عشقمون زبانزد خاص و عام هست 

خدا را شکر 

خوب از حرفاش به مرور میفهمی دیگه ، بعدم ببین هدفش چیه از آشنایی ، نهایت شیش ماه باهاش در ارتباط باش ...

اخه فک کن ما رفتیم ی جایی ک کسی نبود ولی هیچـکاری نکرد

رفتارشم جوری نبود حس دست درازی بهم دست بده

نی نی یار کجایی آخه موقع خوابه مسخره ها کافی بود یه تایپک یه کم سیاسی بود فورا پیداشون میشد     

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
1307
1308