1711
1714

😂😂 نه

چرت و پرته باباا ول کن

میخوام التماستون کنم ، التماس کنم واسه سلامتی یه عزیز دعا کنین.. میگن خدا دعایی ک برای بقیه بکنی رو زودتر براورده میکنه..تا اخر عمر ممنونتونم..پشتوانه‌ی یه‌ خانواده ، امید خیلی ها هستن ، بودنشون کمک زندگی خیلی ها هست ،ایشااله خیر از دنیا  و اخرتتون ببینید

اگه میخوای  یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1718

چرته ما هم دس گرفتیم هم همش بیرون بودیم الان بچه داریم😬

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

گه میخورن اتفاقا ۹۰ددر صد ازدواج با دوستی شروع شده البته تا ببینیم دختره چه نوع دختری و پسره از چه نوعی معمولا پسرای که تو چشم ان و زیاد خاطر خواه دارن یه دختر آفتاب و مهتاب ندیده میخوان عین شوهر خودم   

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 

دوستای منم در مورد دوست پسراشون همینو میگفتن..هیچ وقت دوست پسراشون ازشون خواستگاری نمیکردن نهایتا پیشنهاد صیغه میدادن ولی نی نی سایتی ها که انگاری همشون با دوست پسراشون ازدواج کردن

بعضیا تو نی نی سایت در رقابت عجیبی به سر می برند برای دروغ بافتن و سر کار گذاشتن کاربرا...خدایا شفاشون بده لطفا این دیوونه هارو
1665

دستشو گرفته باشه؟ مگه ساله ٢ عه عزيزم، 

كلمات فوق تهوع آور>> استفاده ممنوع⛔️ ١.آقايي ٢.همسري  ٣.شوشو  ٤.اسي.  ٥.دوست /ندوس ٦.خووو ٧.نميري تو /خدا نكشتت(كلمه ي معروف زن عموها شما با سن كم بكار نبريد لطفا🤢)  +من توام يا تو مني +آز (ازمايش) + سز(سزارين) و اينك پس از درخواست هاي مكرر توجه شمارو جلب ميكنم به منفور ترين كلمه>>> پري 🤦‍♀️
1436

نه بابا 

نامزد من دو سال و نیم دوس پسرم بود ، کلی هم شیطونی کردیم آخرشم اومد خواستگاری و نامزد شدیم گرچه خودم بهم زدم باهاش ولی هنوزم التماسم میکنه 

تمام دوستام با دوست پسراشون ازدواج کردن خیلی هم خوشبختن 

مهم اینه که با یه مرد واقعی دوست باشی نه این عقب مونده های توهمی 

1651