2737
2739
عنوان

دلم خیلی گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 32 پست

در کت میکنم عزیزم منم از اول بارداری تا وقتی بچم سه روز ش شد تنها بودم شوهرم کلا توی حاملگی نه ماهه سی روز پیشم بود سه تا ده. روز مرخصی و برای زایمان که رفتم تعطیلی بود رعیس نبود بهش مرخصی بده تا بیاد و روز سوم زایمان م رسید فقط و فقط با تل گ رام و فرستادن فیلممون برای همدیگه زندگی کردیم ولی الان بچم هشت ماه شه خدا را شکر همه چیز فراموش شده پا قدم بچم شوعرم منتقل شد شهر خودمون و دیگه دور نیستیم ناراحت نباش میگذره

خدایا سپاس بابت داشتن نعمت سلامتی و پسرم و همسرم سپاس   بعضی ها در زمان های خالی شون با شما صحبت می کنند،بعضی ها زمانشون رو خالی می کنند تا با شما صحبت کنند،“تفاوتش را بفهمیم”   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@جااااااری_شکیرا_هستم     مادر جننده مادر کسسده من مادرتو میگایم کیررم تو کس و کوون بچه ...

آخ جوووووووووون حرصت دراومد ک*و*ن*ی برو کو*ن*ت*و بده عبنه ای هرچی دوست داری فحش بده اسهالی جقی مادر ج*ن*د*ه

2731
کییرم تو کس ننه همتون برره

بیخیال مرد بااین کارا چیزی درست نمیشه 

مشکلتو بگو شاید حل شد فش دادن ک بکسی نمیرسه و نشان بی دستی میده

ازکسیم نارحتی اینجوری ک واسش مهم نیست  

هرکی باما گشته یه دور زده برگشته
2738

منم برات ایه الکرسی میخونم عزیزم.هفته های اخر خیلی مراقب تکون های نی نی باش.ان شالله زود زایمان راحتی داشته باشی و با شادی نی نی رو دنیا بیاری

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
بیخیال مرد بااین کارا چیزی درست نمیشه  مشکلتو بگو شاید حل شد فش دادن ک بکسی نمیرسه و نشان بی د ...

میبینید شانس منو ، امشب ک حالم خوب نیس ی دیوونه اومده تو تاپیکم، برم قفلش کنم فایده نداره

استارتر تاپیکتو قفل کن.

امروز صلوات شعبانیه فرستادم ۶ تا س تا برا دوستای مجازی و نی نی سایتو و واقعیم برا ت هم خیلی دعا کردم بکی از دعا هام ک امروز کردم برا یکی دیگه (برا دختر خالمم)امروز گرفت 

۳ تا بعدش برا خودم خوندم 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
بیخیال مرد بااین کارا چیزی درست نمیشه  مشکلتو بگو شاید حل شد فش دادن ک بکسی نمیرسه و نشان بی د ...

واقعا همه تون همه جوری هستین یا این فقط این مدلی حرف میزنه ؟

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  
2706