2726
عنوان

دلم خیلی گرفته

617 بازدید | 32 پست

امروز شدم ۴۰هفته و یک روز، دیشب معاینه شدم یک سانت بودم و بدون درد انچنانی، شوهرم پیشم نیس ی ماهه خونه بابامم شدیدا بهش احتیاج دارم ولی تا روز زایمان مرخصی بش نمیدن، دلم امشب از مامایی ک معاینم کرد خیلی گرغت چون درباره لگنم پرسیدم با بی حوصلگی گفت بد نیس و برخوردش خوب نبود، امروز حدود دوساعت پیاده روی کردم دوش ابگرم گرفتم ولی تاثیر خاصی برام نداشت، کاش شوهرم بودش دیگه از سرشب بغض داشتم الان ک همه خوابن زدم زیر گریه، چرا من تو این شرایط نباید شوهرم کنارم باشه؟ از غذا خوردن میترسم دیگه چون نی نی حدود۳۷۰۰شده میترسم باز وزنش بالاتر بره، این ساعتای روز یکم درد پریودی میاد و احساس تکرر ادرار و میره تا فردا شب، کاش فردا ک میلاد امام زمانه منم زایمان کنم و راحت بشم، امشب از ترس زایمان ۷بار سوره انشقاقو خوندم انشاالله خدا کمکم کنه😔😔😔خیلی احساس تنهایی میکنمت بدون شوهرم اگر بود قوت قلبم بود💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همه چیو بسپار به خدا و از امام زمان کمک بخواه

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2728

ای جوون عزیزم عه دیشب اونطوری بودی فک کردم امروز دیگه زایمان مبکنی 

ایشالله زودی نی نیت میاد عزیزم ❤

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

اخی عزیزم 😔

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
خیلی خسته شدم فشار روحیم زیاد شده 

ایشالله خدا ب دلت ارامش بده 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2706