2726
عنوان

دختر 9 ماهم اسهال استفراغ گرفته 😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 26 پست

اصلا بهش قرص دارو نده چون نوزاده هنوز ممکنه بدنش واکنش نشون بده

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
نه ماهشه لیمو ترش مضره براش

در حد دو قطره تو ی لیوان اب مشکلی نداره

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختره منم چهار سال و نیمش از جمعه اسهال استفراغ داشت. دکتر بردم دارو داد ولی ایهالش خوب نشده از دیشب ...

آخی عزیزممم،خیلی هم سخته مریضی بچه ها

انشالله زودی خوب بشه فرشته کوچولوت

او ار اس هم تجویز کرده براش؟

بخدا دکترایی که بیمارستانن خیلی خنگ شدن. خیلیییییی ها

2728

ببر بیمارستان

ترس نداره که بیمارستان خوب ببر اول دارو با دوز مناسب بدن استفراغش تموم بشه بعدم درمان اسهال

بدنش کم اب میشه عزیزم ببرش

پس فردا باز دکترم ببر

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
اره گاهی یکی دو قطره داخل سوپش میریزم. 

همینکاری ک گفتمو بکن فشارشو جامیاره اب بدنشم تامین میشه

عزیزم سوپ رو زیاد رقیق نده بیشتر سعی کن کته بهش بدی مرکبات هم نده اینا روده رو تحریک میکنه اسهالش بیشتر میشه ، من یه مدت طولانی دخترم اسهال شد دور از جون گفتم دیگه از دستش دادم بردمش یه دکتر خیلی باتجربه گفت غذای شل مثل سوپ بهش نده سیب زمینی آبپز هویچ آب پز کته با ماست دوغ اینا رو بده 

آخی عزیزممم،خیلی هم سخته مریضی بچه ها انشالله زودی خوب بشه فرشته کوچولوت او ار اس هم تجویز کرده بر ...

اره خیلی سخته یه پسره هفت ماهم دارم اصلا  دیگه جونی نمونده برام این دو سه روز نه خواب داشتم نه خوراک. دارو فقط کیدی لاکت داده با یه شربت دیگه  که برای تهوع بود . اره خدایی اعتمادی ندارم منم به دکترای بیمارستانا مخصوصا نصفه شب. ولی من صبح حتما باید ببرم یه انتی بیوتیک براش تجویز کنن ویروس گرفته بچه م

شهدا شرمنده ایم 😢