1147
1226

چیکارش کنم

الان دومین شبیه که استفراغ کرد بچم

دیروز هم شکمش خیلی شل بود

البته کلا این مدلیه که تا نبرمش دسشویی سرپاش نکنم، خودشو نگه میداره، اما دو سه بار شکمش کار کرد. 

تجربه ای دارین؟ 

بنظرتون ببرمش بیمارستان یا صبرکنم تا فردا ببرمش متخصص

انقد از بیمارستان میترسم

من و دخترام، شما همه 😜😜

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

اره اب بهش بده تند تند اب بدنش نیاد پایین لیمو ترش داری؟

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
1156
1213
اره، خوبه؟ 

ببین ی لیوان اب چندتا قطره لیمو با یکم نمک نمک‌کم بریزیا شورش نکنی قاطی کن بده بخوره مثل سرمه فشارشو جامیاره

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

دختره منم چهار سال و نیمش از جمعه اسهال استفراغ داشت. دکتر بردم دارو داد ولی ایهالش خوب نشده از دیشبم تب کرده الانم به خاطر اون بیدارم. منم دقیقا از بیمارستان بردن میترسم از شانس ماامروزم تعطیله. شیر خودت و اگه میدی زیاد بده کم اب نشه بدنش. دختره من ه اصلا اشتها نداره

شهدا شرمنده ایم 😢
1167

اصلا بهش قرص دارو نده چون نوزاده هنوز ممکنه بدنش واکنش نشون بده

نه ماهشه لیمو ترش مضره براش

در حد دو قطره تو ی لیوان اب مشکلی نداره

دختره منم چهار سال و نیمش از جمعه اسهال استفراغ داشت. دکتر بردم دارو داد ولی ایهالش خوب نشده از دیشب ...

آخی عزیزممم،خیلی هم سخته مریضی بچه ها

انشالله زودی خوب بشه فرشته کوچولوت

او ار اس هم تجویز کرده براش؟

بخدا دکترایی که بیمارستانن خیلی خنگ شدن. خیلیییییی ها

من و دخترام، شما همه 😜😜
1220